جولیتا

نقد و بررسی خودرو giulietta آلفارومئو

این خودرو دارای شبکه رادیاتور زیبایی می باشد. چراغ های جلوی ال ای دی، چراغ های مه شکن ظاهر خودرو را زیبا و اسپورت می سازد. خودرو دارای اسپویلرهای ایرودینامیک است.

آلفا D.N.A

نقد و بررسی خودرو giulietta آلفارومئو

این سیستم یک انتخاب کننده رانندگی است که بر روی موتور، ترمز، فرمان، دنده، تعلیق و گاز کار می کند و عملکرد خودرو را با توجه به شرایط جاده منطبق می سازد.

نقد و بررسی خودرو giulietta آلفارومئوPre-fill

این سیستم یک عملکرد جدید است که از سیستم VDC استفاده می کند تا سریعترین واکنش ترمز گیری ممکن را برای راننده مهیا سازد. هنگامیکه واحد کنترل یک موقعیت خطرناک را شناسایی می کند که نیاز به ترمز گیری سریع دارد، سیستم ترمز گیری قبل از اینکه راننده بخواهد پای خود را بر روی پدال قرار دهد فعال می شود و سرعت خودرو را کاهش می دهد.

آلفا TCT

این سیستم یک سیستم خودکار ۶ دنده ای است.

 

 

 

نقد و بررسی خودرو giulietta آلفارومئوBlue&Me

این سیستم با بیشتر تلفن های همراه در بازار و بلوتوث آن ها سازگار است و می تواند به روز رسانی شود.
Uconnect ™ ۵″ Radio
اگر دوست دارید که به موزیک های مورد علاقه تا نگوش کنید همه چیز تحت کنترل شماست. ابا این سیستم که دارای یک سیستم صدا با کیفیت بالا استمی توانید تنها با لمس صفحه نمایش رنگی ۵ اینچی موسیقی و صدای مورد نظر خود را انتخاب کنید. شما می توانید از صفه لمسی برای دسترسی به رادیو ، پخش سی دی استفاده کنید و حتی به پورت USB یا AUX متصل شوید.
بلوتوث این امکان را برای شما فراهم می آورد تا پیام های دریافتی خود را بخوانید و با استفاده از ریموت چرخ فرمان تماس های خود را کنترل کنید.
می توانید با استفاده از این سیستم فایل های موسیقی را مستقیم از تلفن هوشمند خود بدون سیم گوش کنید.
Uconnect5’’ Radio Nav
این سیستم دارای کیفیت صدای بالایی می باشد. شما می توانید تنها با لمس به همه چیز کنترل داشته باشید. شما می توانید همچنین به تکنولوژی هدایت خودرودسترسی داشته باشید.
با استفاده از این سیستم می توانید به اطلاعات کانال پیام ترافیکی در زمان واقعی دسترسی داشته باشید
سیستم راهنمای خط پیشرفته به شما کمک می کند تا تقاطع های پیچیده را بشناسید.
این سیستم همچنین شما را از وجود دوربین های سرعت و متوسط سرعت و دوربین های ثابت مطلع می سازد.
سیستم صدای Bose
این سیستم قادر است کیفیت صدا را تحت هر شرایطی در رانندگی برای راننده و سرنشینان تضمین کند.
سیستم Hi-Fi دارای قدرت خروجی بیش از ۵۰۰ وات است و یک سیستم آکوستیک را با اسپیکرهای اصلی مهیا می کند و همچنین مجهز به سیستم های مرکزی است که در داشبورد قرار گرفته اند.
هنگامیکه به موسیقی گوش می کنید، احساس می کنید که در یک کنسرت زنده هستند.

تکنولوژی و امنیت استاندارد

نقد و بررسی خودرو giulietta آلفارومئو

 

تجهیزات استاندارد این خودرو برای ایمنی و کنترل دینامیک تهیه شده اند. تعلیق جلو و تعقلیق عقب تعادل خوبی را برای خودرو فراهم می آورند.
همچنین با استفاده از انتخاب گر روش رانندگی می توانید در هر شرایطی بهترین رانندگی را تجربه کنید. روش های رانندگی شامل دینامیک، طبیعی و تمامی آب و هواها می باشد که باعث تنظیم عملکرد خودرو می شود. سیستم تعلیقخودرو دارای روحیه دو گانه است که اسپورت و تفریحی می باشد که می توانید با آرامش و راحتی رانندگی کنید.

 

 

فرمان دو گانه فعال

نقد و بررسی خودرو giulietta آلفارومئو

این سیستم رضایت شما را در حین رانندگی تضمین میک ند.
از فواید این سیستم می توان به مواردی همچون فرمان مستقیم و حساس در تمامی شرایط رانندگی، یکپارچگی کامل و سیستم کنترل دینامیک ، راحتی بی نظیر در حین رانندگی، چرخش آسان و راحت در حین رانندگی و پارک.
خودروی آلفا جولیتا یک معماری جدید را معرفی می کند که نیازمندیهای بیشتر مشتریان را فراهم کرده است که دارای چابکی و ایمنی است. خودرو دارای ساختار محکمی می باشد و از موادی مانند آلومینیوم و فلزات با مقاومت بالا ساخته شده است.
این خودرو از نظر مهندسی دارای طراحی بی نظیری است و سبکی خودرو باعث شده است که عملکرد آن در حین رانندگی افزایش یابد.

 

امنیت

 

امنیت ۵ ستاره

این خودرو بیش از ۱۵۰۰۰ ساعت مورد بررسی قرار گرفته است و همچنین انواع تست های خرابی و تصادف بر روی آن صورت گرفته است و می توانید از امنیت آن مطمئن باشید.

 

رتبه بندی Euro NCAP

این خودرو برنده جایزه Euro NCAP شده است. این رتبه بندی بسیار مهم است و در آن حفاظت و جلوگیری از آسیب وعملکرد اکاهش جراحت، هشدار بستن کمربند، محدود کننده سرعت و ESP مورد ارزیابی قرار گرفته است.

امنیت فعال

نقد و بررسی خودرو giulietta آلفارومئو

معماری این خودرو به طور کامل جدید است و برای یکپارچه سازی و افزایش سیستم امنیت به بالاترین درجه طراحی شده است.
هر جنبه برای تضمین حداکثر کنترل در شرایط مختلف بهینه شده است. کنترل دینامیک خودرو عملکرد سیستم را تنظیم می کند و پارامترهای عملیاتی موتور، دنده، سیستم فرمان و Q2 الکترونیک را تنظیم می کند.
خودرو ظرفیت جذب انرژی جلوی خودرو را افزایش داده است و نیروی اینرسی را کاهش می دهد.
عملکرد امنیتی خودرو با شش کیسه هوا، کمربندهای سه نقطه ای با تنش دوگانه، سیستم ضد ضربه تضمین شده است.
این خودرو مجهز به چراغ جلوی ال ای دی هستند که به طور خودکار هنگامیکه خودرو استارت می خورد، روشن می شود.
چراغ های عقب نیز ال ای دی هستند و امنیت بیشتری را در زمان فعال سازی کوتاه مهیا می کنند.

TPMS

این خودرو مجهز به سیستم کنترل فشار تایر است. این سیستم الکترونیکی فشار هوای داخل هر تایر را انداه گیری می کند و در صورت افت فشار به راننده هشدار می دهد.
با استفاده از این سیستم، امنیت خودرو نیز تضمین می شود. رانندگی با تایرهای بدون باد ممکن است زمان ترمز گیری را افزایش دهد و همچنین از ثبات خودرو می کاهد.

آلفا و محیط زیست

این خودرو دارای یک الویت است و آن احترام به محیط زیست است.
به همین دلیل موتور های دیزلی و بنزینی Euro 5 هستند.
موتور چند لایه سطح قدرت را افزایش می دهد و از مصرف و انتشار سوخت تا ۱۰ درصد کاهش می دهد.
این خودرو دارای سیستم توقف و خودکار است و به طور خودکار هنگامیکه خودرو در ترافیک قرار گرفته است خموش می شود. نمایشگر تغییر دنده باعث اثر بخشی موتور و مصرف سوخت می شود.

 

 

کاری از گروه بازرگانی هیرسا ( کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است)