بنز E250 2015

بنز E250 2015


مرسدس بنز E250

سیستم روشن / خاموش ECO

این سیستم به طور خودکار موتور E250 را در شرایط غیر فعال خاموش  و در مصرف سوخت صرفه جویی می کند. هنگامی که راننده پایش را از روی ترمز  بر می دارد، موتور مجددا روشن می شود. این سیستم توسط راننده در هر زمانی می تواند خاموش شود.

گیربکس اتومات ۷ دنده با تغییر پدال

این سیستم هموار، پاسخگو و اثر بخش است. گیربکس اتومات ۷ دنده در هر موقعیتی در رانندگی از سرعت متوسط تا شتاب سریع، بهترین پاسخ را به شما ارائه می دهد.
دو نسبت اوردرایو باعث اثر بخشی سوخت در بزرگراه ها می شود. یک انتخابگر الکترونیکی و پدال های تغییری در فرمان به شما اجازه می دهد تا تغییر دنده را با دستان خود کنترل کنید. با استفاده از تغییر پدال می توانید از کنترل دستی دنده در هر زمانی لذت ببرید.

تعلیق کنترلی چابک

طراحی این سیستم توسط مهندسان حرفه ای انجام شده است. این سیستم به طور خودکار کمک فنر ها را در سطح جاده و حالت رانندگی  تنظیم می کند. سوپاپ ها در داخل هر کمک فنر به طور خودکار باعث تثبیت خودرو می شود و میزان نوسانات را در طول حرکت کاهش می دهد.

مرسدس بنز
تعلیق تنظیم شده اسپورت

بنز ای کلاس سری سدان دارای کمک فنر و فنرهایی می باشد که دارای عملکرد بالا و پاسخگو می باشند.

 

طراحی مدرن و چشم گیر

نقد و بررسی بنز E250
طراحی مرسدس بنز E250 براساس استانداردهای خاصی صورت گرفته است. چراغ های LED، چرخ های متمایز، دریچه مشبک رادیاتور و سپر از جمله طراحی ایرودینامیک و لوکس این خودرو به شمار می رود.

 

 

 

ظاهری اسپورت

E250  مرسدس بنز
چرخ ها ، ظاهری اسپورت برای بنز E250 ایجاد کرده است. تعلیق تنظیم شده اسپورت حس اعتماد به نفس را در شما تقویت می کند.

ظاهری لوکس

استفاده از تکنولوژی های جدید در این خودرو، ظاهری زیبا و لوکس برای بنز ای ۲۵۰ فراهم آورده است.

چراغ های جلو LED

نقد و بررسی بنز سری E
این چراغ ها با طراحی زیبا و تکنولوژی مدرن، ظاهری شیک را برای خودرو فراهم آورده است. این چراغ های LED استاندارد، قدرت دید را به هنگام رانندگی در شب افزایش می دهد.

کمک به جلوگیری از هر گونه برخورد و تصادف

وجود تکنولوژی مبتنی بر رادار در این سیستم ، هنگامیکه در حال نزدیک شدن به خودروی جلویی هستید به شما هشدار می دهد. هنگامیکه راننده ترمز می گیرد، این سیستم  به طور خودکار سطح ایده عالی از ترمز گیری را فراهم می آورد و از هر گونه برخورد جلوگیری می کند. بنز E250 جدید همچنین دارای یک سیستم است که به طور خودکار در سرعت های بالای ۶۵ کیلومتر در دقیقه ترمز گیری می کند.

کمک توجه (تمرکز)

benz8

این سیستم به طور مداوم، ۷۰ پارامتر از رفتار رانندگی را کنترل می کند و به طور خودکار از نظر دیداری و شنیداری به راننده هنگام تشخیص علائم و یا خواب آلودگی در سفرهای طولانی هشدار می دهد.
با افزایش حساسیت، سیستم همچنین می تواند راننده خواب آلوده را تشخیص دهد و اطلاعات مفیدی را به او ارائه دهد.

 

 

Mbrace مرسدس بنز

نقد و بررسی E250
mbrace انواع گسترده ای از ویژگیهای جامع را به شما ارائه می دهد. این سیستم دارای تکنولوژی جی پی اس با پشتیبانی ۲۴ ساعته و کارشناسانی باتجربه و مجرب است. نرم افزار mbrace ، نرم افزاری استاندارد است و دوره آزمایشی آن نیز انجام شده است.

حفاظت کیسه های هوا به ۱۱ روش

E250 مرسدس بنز
یک سیستم پیشرفته با ۹ کیسه هوا به ۱۱ روش از سرنشینان محافظت می کند. دو کیسه هوا در جلو، کیسه های هوای فشرده در طرفین، کیسه هوا محافظت از لگن، کیسه هوای زانوی راننده و کیسه های هوای پرده ای در طرفین تعبیه شده اند.

۱۴ شیوه در تنظیم صندلی های جلو با حافظه

مرسدس بنز E250
صندلی های جلو E250 مرسدس بنز  به ۱۴ حالت تنظیم می شوند و شامل حفاظت از کمر میباشند . یک سیستم حافظه برای صندلی های جلو تعبیه شده است که با فشار دادن یک دکمه فعال می شود.

اثاثیه و لوازم داخلینقد و بررسی بنز

اثاثیه و لوازم داخلی چرم هستند و در هوای سرد و گرم راحتی و آرامش را برای شما به ارمغان می آورد. این لوازم دارای کیفیت بالا و عمر طولانی هستند.

نور محیطی با چند رنگ

نقد و بررسی بنز

 

یک شبکه از ال ای دی های اثر بخش و نور های فیبری ،  درخشندگی زیبایی را در داشبود و پنل های درب ایجاد کرده اند. این نورها باعث حس امنیت بیشتر در طول رانندگی در شب می شود.

کنترل دما  (دو منطقه ای)

کنترل دمای دیجیتالی راست و چپ به صورت مجزا ، به راننده و سرنشین جلو ارامش می دهند. کنترل دستی و اتوماتیک سرعت وزش و جریان هوا ، سنسورهای رطوبت و افتاب و سیستم فیلتراسیون یکپارچه به از بین بردن گرد و غبار و هر گونه بو از داخل اتاق کمک می کند.

 

E250 مرسدس بنز

سیستم COMAND با کنترل کننده مرکزی

صفحه نمایش رنگی با رزولوشن بالا و کنترل کننده مرکزی بر روی کنسول ، تماس بدون استفاده از دست، سیستم هدایت و … بر روی این سیستم قرار داده شده اند. ویژگیهای دیگری از طریق این کنترل کننده که بر روی فرمان تعبیه شده است، امکان پذیر است.

 

 

 

پخش صوتی بلوتوثسیستم صوتی بنز E250

با پخش صوتی بلوتوث می توانید راحت تر از پخش کننده موسیقی دیجیتال لذت ببرید. این سیستم این امکان را برای شما فراهم می آورد تا با iPod مجهز به بلوتوث خود و یا هر گونه پخش کننده MP3 دیگری به طور بی سیم به سیستم پخش ماشین متصل شوید.

 

 

 

benz e250  نقد و بررسی رسیور HD رادیو

با رسیور HD رادیو می توانید به صدای صوتی با کیفیت و شفافیت بالا در موج AM یا FM دسترسی داشته باشید. این تکنولوژی تعداد ایستگاه های موجود را بدون هیچ هزینه ای برای شما افزایش می دهد.

 

 

 

 هندزفیرینقد و بررسی E250

بدون استفاده از دست به تماسهایتان پاسخ دهید، به دفترچه تلفن خود دسترسی داشته باشید و با فرد مورد نظر خود تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

چرخ های ۱۸ اینچی

اختیاری

benz e250
این چرخ ها با ظاهری لوکس، راحتی و امنیت را برای شما فراهم می آورند و طراحی آنها دقیق و براساس اصول مهندسی است.
اندازه چرخ: ۵Jx18 ET48
اندازه تایر: ۲۴۵/۴۰R18
گزینه برای محور عقب
اندازه چرخ: ۹٫۰Jx19 ET54
اندازه تایر: ۲۶۵/۳۵R18 XL

چراغ های ستاره ای

نقد و بررسی E250
اختیاری
این چراغ ها شما را در جاده نمایان می سازند. هنگامیکه رانندگی می کنید، تکنولوژی LED  ، ستاره ها را در پنجره مشبک با درخشش نور سفید نمایان می سازد.

اسپویلر عقب

باله عقب بنز e250
انتخابی
این اسپویلر (باله ) ها ظاهری اسپورت به این بنز E250 می دهند. همچنین باعث افزایش نیروی چرخ های عقب ، هنگامیکه در بالاترین سرعت در حال رانندگی هستید ، می شود .

قفسه حمل بار بر روی سقف

باربند e250
انتخابی
با انتخاب این گزینه می توانید کالاهای زیادی را بر بالای خودروی خود قرار دهید. شما می توانید به راحتی و با خیال راحت دوچرخه، چوب اسکی و اسنوبورد را حمل کنید.

 

 

 

 

 

 

بنز E250

 

کاری از گروه بازرگانی هیرسا ( کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است)