به این کراس اوور الکتریکی پورش نگاه کنید (Porsche Cayenne Coupe)

 

پورشه کاین

تصویری که میبینید، منطقه ای سرد و بسیار جذاب در حیات وحش اسکاندیناوی، یعنی Zuffenhausen آلمان است.

نکته مهم و قابل توجه این است که، کمپانی Porsche با ساخت این خودرو، وارد رقابت سختی با Mercedes Benz GLE کوپه ،BMW X6 و برخی کراس اوور های ناودانی شکل و مشابه شده است.

برخی منابع به اطلاعمان رسانده اند که این یک خودرو، قطعا الکتریکی و یا هیبریدی (درسرعت های ثابت بجای سوخت از الکتریسیته تغذیه میکند.) خواهد بود.

 کمپانی پورش، کمی از خط و خطوط روی بدنه و سایز خودرویش کاسته و در حال وارد شدن جدی تر به بازار خودروهای کراس اوور هیبریدی و برقی میباشد.

پورش با روی آوردن به بازار خوذروهای SUV هیبریدی و الکتریکی، خودروهای زیادی از جمله Tesla X ،تمام محصولات الکتریکی مرسدس بنزی که بر شاسی GLC سوارند، و همچنین محصول آینده نه چندان دور Jaguar (جگوار) را مورد هدف خود قرار داده است.

پورشه کاین

کمپانی پورش اعلام کرده است که احتمال تولید نشدن این خودرو وجود دارد. اما از آنجا که آنها کلاس بدنه پانامرا را برای این کراس اوور برگزیده اند، می توانیم امیدوار باشیم که در آینده ای نزدیک شاهد این خودرو خواهیم بود. زیرا پانامرا از پر فروش ترین خودروهای این کمپانی میباشد.

این اولین باری نبوده است که جاسوسان از این خودرو عکس برداری کرده اند. بلکه اولین بار، در تابستان سال ۲۰۱۶ ،وقتی که این خودرو ،در حال انجام تست ترمز بوده، شکار دوربین جاسوسان و خبرنگاران شده است.

اگر نگاهی کلی به روندی که خودروسازان بزرگ پیش گرفته اند بیندازیم، در میابیم که آنها دو مقوله خودروهای الکتریکی یا هیبریدی و خودروهای کراس اوور را با هم ترکیب کرده اند، و قطعا به زودی شاهد رشد روز افزون خودروهای کراس اوور الکتریکی و یا هیبریدی خواهیم بود.

هنوز اطلاهات دقیقی از مشخصات فنی این خودرو فاش نشده است. به محض دریافت اطلاعات، آنها را در اختیارتان قرار خواهیم داد.َ

 

 

کاری از گروه بازرگانی هیرسا ( کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است)