مشخصات:
سال ساخت ۲۰۱۴
شرکت سازنده : بی ام و
مدل : سری ۶
قیمت : ۱۱۶٫۲۴۰ دلار
شتاب ۰ تا ۱۰۰ : ۴٫۱ ثانیه
بیشترین سرعت : ۱۵۵ مایل
بی ام و جریان انتشار برنامه های جدید برای محصولات خود را ادامه داده است.حتی وجود محصولات اخیر نمیتواند خودروساز باواریایی را از معرفی مدل های جدید که اینبار سری ۶ و M6 گرن کوپه هستند, متوقف کند.
اینبار بی ام و از کمک Bang & Olufsen بهره گرفته تا به سری ۶ و M6 گرن کوپه یک سیستم صوتی منحصر به فرد و مجلل و در خور علاقه مندان به موزیک, ببخشد.اما اصلاحات بی ام و به همینجا ختم نمیشود.
هر دو مدل سری ۶ و M6 گرن کوپه با رنگ خاکستری متالیک جدید رنگ امیزی شده که بیشتر هر دو مدل را به رده خودروهای تجملاتی نزدیک میکند.رگه های چرم مرینوس بکار برده شده به زیبایی نمای سیاه رنگ بیرونی خودرو را تزیین نموده در حالیکه چراغهای جلویی با پوشش آلکانترا و داخل  سیاه و سفید خودرو (حالت پیانو) که  با قطعات بسیار زیبا تزیین شده است ,نهایت حس تجملاتی را فراهم می آورد.بی ام و همچنان خود را به عنوان واحدی که توانایی تولید محصولی بسار با کیفیت و تبدیل آن حتی به محصولی بهتر را داشته ,معرفی میکند.

103 104
بی ام و قیمت سری ۶ جدید مدل  Bang & Olufsen که تولید آن تنها محدود به ۱۰۰ دستگاه خواهد بود را ۱۱۶٫۲۴۰ دلار برای مدل i650 , 119.240 دلار برای مدل xi650 و ۱۵۲٫۴۲۳ برای مدل M6 اعلام کرده است.
بررسی دقیق تر بی ام و سری ۶ و M6 گرن کوپه

102 101
نمای داخل این بی ام و جدید برای سری ۶ و M6 گرن کوپه کاملا گویای ارایه صدایی بسیار با کیفیت از Bang & Olufsen است.در تمامی نقاط محل بلندگوها بهسازی شده تا سیستم صوتی Surround در تمام کابین خودرو نهایت کیفیت صدا را برای راننده و سرنشین تضمین کند.
فقط ۱۱۰ دستگاه از مدلهای ویژه سری ۶ و M6 گرن کوپه  تولید خواهد شد.بدین ترتیب تمامی ۱۱۰ دستگاه به همراه هدفونهای مخصوص Bang & Olufsen ارایه خواهند شد.
از دیگر ویژگیهای این مدل, جا لیوانی های مخصوص بی ام و  که با تم سیاه و سفید رنگ ( پیانو) و علامت Bang & Olufsen طراحی شده است.

کپی برداری با ذکر منبع (هیرسا موتور) بلامانع است