محصول جدید برند تجاری بی.ام.و با نام BMW Convertible سری ۲ ، در حال حاضر تقریبا نزدیک به یک ماه است که به شکل پنهانی در خیابان ها پرسه می زند، اما باید آن را با آن سقف انعطاف پذیر که در پشت صندلی ها جمع می شود، دید. خب، به لطف یک سری تصاویر مخفیانه که از یک پاپاراتزی مورد اعتماد، به دست ما رسیده، امروز این انتظار به سر آمده است.
برخلاف مدل قبلی، که با سایه ای بی روح و خاکستری روشن رنگ آمیزی شده بود، محصولات سری ۲ که در عکس های جدید ما نشان داده می شوند، سایه هایی جذاب تر، از رنگ سفید را به خود گرفته اند و بسیاری از ویژگی ها و اجزای آنها هم اسپرت شده است. به عنوان مثال، سپر، طراحی خشن تری دارد، و همزمان چرخ ها هم به واسطه رینگ های پنج پره دوقلو، شکل تجملی تری دارند.
قطعه ای که در عقب خودرو و در زیر سپر نصب شده است (دیفیوزر)، به رنگ سیاه درآمده است و شامل یک لوله اگزوز روی هر طرف است. ترکیب اگزوزهای محصولات قبلی سری ۲ ، به همان شکل دوقلوی عادی در سمت چپ قسمت عقب قرار داشت. در حقیقت تمام این تغییرات بسیار شبیه به آنچه قبلا در مدل M135i دیده می شد، است، و این به آن معناست که احتمال زیادی وجود دارد که این خودرو در واقع M235i Convertible باشد، که در رده ای بین مدل های پایه و مدل های تقویت شده  M2 قرار بگیرد.

202 201
در هر صورت، هم مدل های Convertible سری ۲ و هم این نسخه کمی متوسط تر، از الگوی مشابهی در طراحی جلو پنجره استفاده می کنند، با نوارهای راه راهی که قسمت بالایی سپر جلویی را می پوشاند و لبه هایی که تا دور چراغ های جلو و عقب ادامه دارند. بنا به بعضی دلایل ناشناخته، علامت بی.ام.و که در بالای جلو پنجره خودرو قرار دارد، حذف شده است.

کپی برداری با ذکر منبع (هیرسا موتور) بلامانع است .