تویوتا راوفور ۲۰۱۵

تویوتا راوفور ۲۰۱۵

شیک، هوشمند و ماجراجو طراحی خارجی پویا خطوطی درخشنده و ظاهری مطمئن و امن

ماجراجویی ادامه دارد …..

خودروی RAV4 آماده است تا به شما در شروع یک روز، شب و یا یک سرگرمی کمک کند. ظاهری شیک همراه با طراحی داخلی راحت و دنج این خودرو را تکمیل کرده است. حالا می توانید با این خودرو به ماجراجویی و تفریح بپردازید.

ظرفیت حمل بارتویوتا RAV4

وسایل خود را به راحتی حمل کنید. درب به جای باز شدن به بالا به سمت بیرون باز می شود و بنابراین حمل انواع وسایل را آسانتر کرده است.

ایرودینامیک

آینه های خارجی و چراغ های عقب، دارای چراغ های کوچکی هستند  که ژنراتور ورتکس نامیده می شود و  به جریان هوا به داخل خودرو برای تثبیت بیشتر در سرعت بالا در اتوبان کمک می کند.

تویوتا RAV4 طراحی داخلی

ظاهری زیبا همانگونه که می خواهید . فضایی برای سرگرمی RAV4 بیش از ۴۲٫۶ اینچ فضای پای جلو و ۳۷٫۲ اینچ فضای پای عقب را فراهم می آورد، بنابراین شما می توانید ۴ نفر از دوستانتان را در ماشین جای دهید. خانواده و دوستانتان که بر روی صندلی عقب نشسته اند، مانند کسی که در صندلی جلو نشسته است، احساس راحتی می کنند.

خودرویی لوکس مطابق با تکنولوژی و استاندارد

RAV4 خودرویی لوکس است که مطابق با استانداردهای خاصی طراحی شده است. سیستم صوتی، سیستم پاسخگویی تماس بلوتوث و نمایش چندین اطلاعات از جمله امکانات این خودرو هستند.

تویوتا RAV4 صندلی ها با قابلیت پشتیبانی فوق العاده

RAV4 با وجود صندلی های فوق العاده خود، راحتی و آرامش را برای شما به ارمغان می آورد. صندلی راننده به ۶ روش تنظیم می شود و راننده و سرنشینان می توانند احساس راحتی را در خودرو تجربه کنند.

صندلی های جلو با قابلیت گرمایشی

صندلی ها دارای حافظه است و به هشت روش تنظیم می شود. همچنین این صندلی ها از کمر شما محافظت می کند و احساس آرامش و راحتی را برای شما به ارمغان می آورد. آرامش و راحتی هر آنچه که شما می خواهید , ……………..

کنترل درجه حرارت دو گانه

تویوتا راوفور 2015 مسافران در خودروی شما احساس آرامش دارند. این سیستم به شما و سرنشین جلو اجازه می دهد تا دمای مورد نظر خود را تنظیم کنید.

سیستم کلید هوشمندنقد و بررسی تویوتا

با استفاده از سیستم کلید هوشمند شما می توانید به راحتی درب های جلو و عقب را فقط با فشار دادن یک دکمه قفل کنید. همچنین می توانید خودروی خود را با فشار دادن یک دکمه روشن کنید  و شما می توانید با این کلید هوشمند درب ها را قفل و باز کنید.

سانروف برقی

نقد و بررسی تویوتا راوفور سانروف برقی در خودرو به صورت کشویی است و مطابق با استانداردهای خاصی طراحی شده است. این سیستم دارای یک سایبان کشویی است که از شما در مقابل گرمای بیش از حد آفتاب محافظت می کند.

خروجی برق ۱۲ ولتنقد و بررسی تویوتا راوفور

موبایل، لپ تاپ و هر چیز دیگری که هنگام رانندگی با خود به همراه دارید را می توانید با خروجی برق ۱۲ ولت که در کنسول مرکزی تعبیه شده است، شارژ کنید.

تکنولوژی

تکنولوژی هوشمند و کارا

دوربین پشتیبان یکپارچه

از طریق یک صفحه نمایش لمسی ۶٫۱ اینچی می توانید پشت خود را به راحتی ببینید و راحتی را تجربه کنید بی هیچ خطری .

اتصال بلوتوث

اتصال بلوتوث این امکان را برای شما فراهم می آورد تا بدون استفاده از دست و حتی لمس گوشی موبایل خود بتوانید به راحتی به تماس هایتان پاسخ دهید. با استفاده از این سیستم می توانید به آهنگ های موجود در گوشی تلفن همراه خود نیز گوش کنید.

سیستم صوتی Entune™ با نرم افزارهای کاربردی و سیستم هدایت

شما می توانید به نرم افزارهایی مانند Bing™, iHeartRadio, MovieTickets.com, OpenTable®, Pandora®۱۶ و همچنین به سرویس های اطلاعاتی مانند قیمت سوخت، ورزش و ترافیک دسترسی داشته باشید.

پورت USB / سوکت صوتی AUX

با استفاده از پورت USB می توانید به Ipod خود متصل شوید و آن را از طریق سیستم صوتی کنترل کنید. شما می توانید از سوکت صوتی AUX برای اتصال MP3 Player خود استفاده کنید.

فضای حمل بار مناسب

RAV4 RAV4 به شما کمک می کند تا آنچه را نیاز دارید به راحتی با خود حمل کنید. درب عقب برقی با قابلیت تنظیم ارتفاع نمی توانید از دست خود استفاده کنید؟ مشکلی وجود ندارد. درب عقب برقی با قابلیت تنظیم ارتفاع در RAV4 این امکان را برای شما فراهم می آورد تا ارتفاع ایده آل خود را تنظیم کنید، دکمه درب ظرفیت بار را فشار دهید و به مدت دو ثانیه نگه دارید تا زمانیکه صدای بوق تائیدیه را بشنوید. در هر زمان، درب عقب با توجه به ارتفاع مورد نظر شما باز خواهد شد.

ظرفیت حمل بار

RAV4 دارای یک فضای حمل بار وسیع و آزاد است و شما می توانید وسایل مورد نیاز خود را به هر کجا که می روید با خود ببرید. این فضا منجر به محدود شدن صندلی های عقب نمی شود و فضای کافی نیز در قسمت عقب خودرو وجود دارد. با خیال راحت همراه با تمامی دوستانتان به تفریح بروید و تمامی اسباب و وسایل مورد نیازتان را با خود حمل کنید.

موتور راوفور 2015عملکرد هوشمند

موتور DOHC 4 سیلندر ۲٫۵ لیتری این موتور ۱۷۶ اسب بخار و ۱۷۲ گشتاور تولید می کند. زمان بندی دوگانه سوپاپ متغیر با تکنولوژی هوشمند، باعث صرفه جویی در مصرف سوخت می شود.

حالت ECO

با انتخاب حالت ECO ، مسافت ایستگاه پمپ بنزین بعدی مهم نیست. حالت ECO در خودروی RAV 4 ورودی شتاب دهنده و پارامترهای کنترل تهویه را تغییر می دهد و باعث اثر بخشی بیشتر سوخت شما می شود.

کنترل گشتاور پویا AWD

RAV4 دارای سیستم کنترل گشتاور پویا است. این سیستم قدرت موتور را  از جلو تا عقب ماشین توزیع می کند و سیستم ترمز گیری خودرو را در حداکثر سرعت کنترل می کند.

پکیج تویوتا راوفور 2015 تعلیق تنظیم شده

تعلیق تنظیم شده در این خودرو رانندگی هموار و راحت تری را در اتوبان برای شما فراهم می آورد و باعث افزایش اطمینان حین رانندگی بر روی سطوح ناهموار می شود.

پکیج های مدرن در راوفور ۲۰۱۵

13 این پکیج شامل کنترل نقطه کور (BSM) با سیستم هشدار ترافیک عقب (RCTA)، هشدار خروج از خط (LDA) و پرتوی خودکار بالا (AHB) است. BSM به این منظور طراحی شده است تا شما را از وجود خودروها در نقاط کور مطلع سازد. RCTA شما را از وجود خودروهایی که در حال گرفتن ترمز به شما نزدیک می شود آگاه می سازد. LDA به این منظور طراحی شده است تا هنگام خروج از خط به شما هشدار دهد. در سرعت های خاص، AHB پرتوهای بالا را در موقعیتها با نور پایین فعال می سازد و به طور خودکار در صورت تغییر شرایط خاموش می شود.

امنیت

امنیت خودرو راوفور 2015 - بررسی و نقد RAV4 از شما مراقبت می کند ……………..

هشت کیسه هوا

بدون هیچ گونه نگرانی از رانندگی خود لذت ببرید. این خودرو دارای هشت کیسه هوا است که شامل سیستم کیسه هوای پیشرفته راننده و سر نشین، کیسه های هوا کناری راننده و سرنشین جلو، کیسه های هوای پرده ای ردیف اول و دوم، کیسه هوای زانوی راننده و کیسه هوای پشتی صندلی سر نشین جلو می باشد.

سیستم امنیت ستاره ای

15 این سیستم دارای شش ویژگی امنیتی پیشرفته است که شامل کنترل ثبات خودرو (VSC)، کنترل کشش (TRAC)، سیستم ضد قفل ترمز (ABS)، توزیع الکترونیکی نیروی ترمز (EBD)، کمک ترمز (BA) و تکنولوژی توقف هوشمند (SST) می باشد.

نقد و بررسی راوفور 2015 صندلی های استاندارد با قابلیت کاهش جراحت

صندلی های جلوی RAV4 براساس اصول مهندسی طراحی شده اند و قابلیت آنها در کاهش خطرات آسیب های گردن ثابت شده است.

خدمات پشتیبانی تویوتا

خدمات پس از فروش تویوتا شرکت تویوتا با رعایت اصول و استاندارهای مهندسی و ارائه خدمات تعمیرات و نگهداری، امنیت و اعتماد مشتریان را تامین کرده است.

نقد و بررسی خودرو تویوتا راوفور 2015طول عمر RAV4 جدید بسیار کارا، مقاوم و بادوام است. بیش از نود درصد خودروی RAV4 طی ده سال گذشته فروخته شده است که در حال حاضر در جاده ها و خیابان ها دیده می شوند.

کاری از گروه بازرگانی هیرسا ( کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است)