سارا فیشر

سارا فیشر (Sarah Fisher)
مادران قهرمان دنیای خودرو
در سن ۱۹ سالگی، سارا جوان ترین زنی بود که صلاحیت حضور در Indianapolis 500 را کسب کرد و پس از شروع و گذر از این برهه تاریخی، در IZOD IndyCar Series مالکیت یک تیم را در دست گرفت. امروز او نه تنها از تیم موفق خود حمایت می‌کند، بلکه از دختر ۲۱ ساله خود به نام Zoey نیز مراقبت می‌کند.

اشلی فورس هود
اشلی فورس هود (Ashley Force Hood)
مادران قهرمان دنیای خودرو
امروزه دو دختر جوان جان فورس (John Force) توجهات بسیاری را به خود جلب کرده اند. اشلی اولین بانویی بود که قهرمان NHRA در سال ۲۰۰۸ شد، اما نهایتا از اتومبیلرانی فاصله گرفت تا از اولین پسر خود جاکوب مراقبت کند. امروزه او مدیر John Force Entertainment است، اما مطمئن هستیم که حرفه اصلی او (مسابقه) هنوز به پایان نرسیده است، زیرا به تازگی گواهینامه مسابقات خود را تمدید کرده است.

لین جیمز
لین جیمز (Lyn St. James)
مادران قهرمان دنیای خودرو
لین اولین زن تازه کاری بود که وارد مسابقات Indy 500 سال ۱۹۹۲ شد. امروز او در موسسه غیر انتفاعی Women in the Winners Circle Foundation کار می‌کند و به پیشرفت زنان در ورود به دنیای اتومبیلرانی کمک می‌کند.

لسا فرنس کندی
لسا فرنس کندی (Lesa France Kennedy)
مادران قهرمان دنیای خودرو
احتمالا اسم میانه “فرنس” را می‌شناسید. بله، لسا دختر بیل فرنس (Bill France) و ملکه مسابقات نسکار می‌باشد. او جز هیئت مدیره مسابقات نسکار بوده و به طور همزمان رییس International Speedway Corporation نیز می‌باشد که شامل پیست های اتومبیلرانی مانند Daytona، Darkington و Talladega است. لسا مادر بن (Ben)، یکی از رانندگان نسکار می‌باشد.

ماری هولمن جورج
ماری هولمن جورج (Mari Hulman George)
مادران قهرمان دنیای خودرو
اگر لسا کندی ملکه نسکار است، بدون شک ماری ملکه مسابقات IndyCar است. به عنوان یکی از روسای IndyCar، شنیده ایم که می‌گوید “خانوم ها و آقایان، موتورهای خود را روشن کنید”. البته او مادر تونی جورج (Tonny George)، یکی از افراد مشهور IndyCar/Cart نیز می‌باشد.

منبع : ۱car