لکسوس سری ES

لکسوس سری ES

طراحی و آرامش

نقد و بررسی لکسوس سری ES

سقف شیشه ای پانوراما

نقد و بررسی لکسوس سری ES

سقف شیشه ای پانوراما در خودروی ES طوری طراحی شده است که سرنشینان بر روی صندلی عقب نیز می توانند از نور آفتاب و فضای بیرون لذت ببرند. این سیستم با طراحی بی همتایی ساخته شده است و فضای بیشتری از نور را نسبت به مانروف های طبیعی به وجود می آورد.

صندلی های جلو با قابلیت تهویه مطبوع و گرمایشی

راحتی بیشتری را در صندلی ها با قابلیت گرم شدن و تهویه مطبوع تجربه کنید.

صندلی قابل تنظیم برقی

نقد و بررسی لکسوس سری ES

پشتی صندلی به ده روش قابل تنظیم است که به صورت برقی کار می کند و صندلی سرنشین جلو نیز قابل تنظیم است. برای راحتی بیشتر، هر صندلی دارای جا دستی با ارتفاع قابل تنظیم است.

بالشتک پهن صندلی راننده

بالشتک صندلی راننده تنها با فشار دادن یک دکمه گسترده می شود و از ران های شما بیشتر محافظت می کند.

فرمان تلسکوپی با دکمه برقی

نقد و بررسی لکسوس سری ES

این ویژگی همراه با یک دکمه تغییر بر روی فرمان راحتی شما را در حین رانندگی تضمین کرده است.

تودوزی و تزئینات داخلی اتومبیل

نقد و بررسی لکسوس سری ES

صندلی راننده برقی است و به ده حالت قابل تنظیم است. دستگیره ها و جا دستی های خودرو با چرم پوشیده شده اند.

سایه بان برقی عقب خودرو

این سیستم به شما کمک می کند که میزان نور آفتاب را با فشار دادن یک دکمه به داخل خودرو کم کنید. این سیستم به صورت برقی کار می کند.

کنترل دمای دوگانه با سنسور دود

نقد و بررسی لکسوس سری ES

خودرو هوای اطراف شما را تنظیم می کند. راننده و سرنشین جلو می توانند دمای مورد نظر خود را تنظیم کنند. در صورت هر گونه دود، سنسور به طور خودکار شروع به کار می کند تا هوای داخل خودرو را تازه و با طراوت سازد

صندوق برقی

صندوق تنها با فشار دادن یک دکمه باز و بسته می شود.

عملکرد

نقد و بررسی لکسوس سری ES

کنترل sport

سیستم تعلیق خودرو به خوبی طراحی شده است و می توانید یک رانندگی پر نشاط را تجربه کنید.

طراحی ایرودینامیک

نقد و بررسی لکسوس سری ES

با طراحی ایرودینامیک، اثربخشی و راحتی را در این خودرو جستجو کنید.

حالات عملکرد رانندگی

با استفاده از حالات رانندگی در این خودرو می توانید اثر بخشی و پاسخگویی بیشتری را به دست آورید.

تکنولوژی

نرم افزار Enform لکسوس

نقد و بررسی لکسوس سری ES

این نرم افزار دسترسی را نرم افزارهای موبایل از طریق نمایشگر کنسول مرکزی خودرو فراهم می اورد. بعد از دانلود کردن نرم افزار بر روی تلفن هوشمندتان، می توانید انواع موسیقی ها را جستجو کنید و به رادیو آنلاین گوش کنید. حتی می توانید رستوران خود را رزرو کنید و یا بلیط سینما رزرو کنید.

سیستم اتصال امنیتی Enform

این سیستم در هنگام نیاز به کمک به یاری شما می شتابد. به طور مثال هنگامیکه تصادفی برای شما رخ داده است و یا خودروی شما دزدیده شده است، پیام به مرکز GPS خودروی شما ارسال می شود.

سیستم Enform مقصد لکسوس

نقد و بررسی لکسوس سری ES

این سیستم بدون احتیاج به هیچ گونه تماس تلفنی، مقصد شما را اطلاع رسانی میکند

سیستم از راه دور Enform

با استفاده از این سیستم، می توانید موتور خودرو را از راه دور روشن کنید، درب ها را قفل و باز کنید، موقعیت درب ها و شیشه ها را چک کنید، سطح سوخت خود را کنترل کنید و همچنین در یک مکان شلوغ خودروی خود را پارک کنید. حتی می توانید در صورت قرض دادن خودروی خود به دیگری، در صورت تجاوز از سرعت مجاز هشدار دریافت کنید.

نمایشگر حاوی چندین اطلاعات

نمایشگر ال سی دی رنگی این امکان را برای شما ایجاد می کند که اطلاعاتی که برای عملکرد بهینه نیاز دارید را به سرعت بخوانید.

سیستم راهنمای سوخت، سهام و ورزش

با استفاده از این سیستم، می توانید قیمت سوخت، سهام و همچنین امتیازات ورزشی را مشاهده کنید.

سیستم هدایت صدا

از طریق صفحه نمایش چند رسانه ای ۷ اینچی که دارای رزولوشن بالایی است، این سیستم بیش از ۱۰۰ فرمان صدا را تشخیص می دهد و می تواند اطلاعات را به زبان انگلیسی، فرانسه و اسپانیایی نمایش دهد. همچنین این سیستم اطلاعاتی مربوط به سرعت مجاز و کاهش میزان سوخت را به طور خودکار برای شما نمایش می دهد.

رادیو H D

با سیستم رادیو H D، می توانید صدایی با کیفیت را در موج FM گوش کنید.

دسترسی هوشمند

کلید دسترسی هوشمند برای شما این امکان را فراهم می کند که درب های خودرو را قفل و باز کنید، درب عقب را باز کنید و ماشین خود را روشن کند. هنگامیکه سنسورهای موجود در خودرو، وجود شما را تشخیص دادند، کلید دسترسی هوشمند درب ها را باز می کند هنگامیکه شما دستگیره درب جلویی را لمس کنید.

H O M E L I N K

دستگاه گیرنده و فرستنده جهانی H O M E L I N K برای اجرا کردن گاراژ ها، درب، چراغ خانه و سیستم های امنیتی خانه استفاده می شود.

سیستم صوتی با ۱۰ اسپیکر

نقد و بررسی لکسوس سری ES

لکسوس مجهز به سیستم صوتی با ۱۰ اسپیکر است که صدایی گیرا و بی نظیر را برای شما ایجاد می کند.

فرمان صدای پیشرفته با تکنولوژی بلوتوث

فرمان صدای پیشرفته شما را قادر می سازد تا با استفاده از بلوتوث تماس های تلفنی خود را برقرار کنید، سیستم آب و هوا را اجرا کنید، عملکردهای صوتی و هدایتی را به راحتی با یک صدای طبیعی اجرا کنید. به طور مثال، اگر شما بگویید که ایجاد گرم است، سیستم کنترل هوا به طور خودکار درجه دما را به چهار درجه کاهش می دهد. با استفاده از این سیستم تمامی تماس ها و آدرس های مورد نیاز شما با استفاده از صدای نرمال بر روی صفحه نمایش ظاهر می شود.

سیستم S I R I

با این سیستم، شما می توانید تماس بگیرید، ایمیل ارسال کنید، پیام متنی ارسال کنید، موسیقی انتخاب کنید، اطلاعات تقویم را نگاه کنید بدون آن که نیاز باشد چشمان خود را از جاده بردارید. انتخاب روش رانندگی این سیستم شما را قادر می سازد که خودروی خود را سازگار و اثر بخش سازید. حالت ECO باعث تنظیمات خروجی قدرت موتور و تنظیمات آب و هوا برای افزایش اثر بخشی سوخت می شود. حالت نرمال تعادل بهینه ای از اثر بخشی سوخت و عملکرد موتور ایجاد می کند. حالت اسپورت به دنده و دیگر قسمت های مرتبط هشدار می دهد که سریع تر حرکت کنند و پاسخ پویایی را ایجاد کنند.

نقد و بررسی لکسوس سری ESپد لمسی ریموت

با استفاده از این پد لمسی می توانید به چند رسانه ای، کنترل هوا و … دسترسی داشته باشید.

امنیت

 

هشدار خروج از مسیر

یک دوربین کوچک در بالای شیشه جلوی اتومبیل تعبین شده است که می تواند خطوط را در جاده دنبال کند و هنگامیکه راننده از مسیر خارج می شود به او هشدار می دهد.

دوربین دید عقب

نقد و بررسی لکسوس سری ES

شما می توانید بدون استرس و با آرامش به عقب باز گردید. دوربین عقب به شما کمک خواهند کرد تا پشت خودروی خود را ببینید و به راحتی پارک کنید و یا هر مانور دیگری انجام دهید.

سیستم کمک پارک مبتکر

سنسورهای تعبیه شده در سپر جلو و عقب خودرو برای شناسایی اشیایی که در اطراف خودرو می باشند مناسب هستند. با استفاده از یک صدای قابل شنید و نمایشگر بر روی صفحه نمایش، این سیستم به شما هشدار می دهد که به چیزی یا مکانی نزدیک می شوید و در پارک خودرو به شما کمک می کند.

نمایش نقطه کور با هشدار

برای تغییر خطوط با اطمینان، نمایش نقطه کور به این منظور طراحی شده است و در صورت نزدیک شدن خودرو به شما هشدار می دهد. برای اطمینان بیشتر، هشدار عقب به شما کمک می کند که هنگام ترمز یا پار از نزدیک شدن خوردوی دیگری مطلع شوید.

صندلی کودک

صندلی کودک با مهار برای تمامی صندلی های عقب تعبیه شده است.

صندلی جلو با قابلیت کاهش جراحت

در صورت بروز هر گونه تصادم، طراحی صندلی های جلو به گونه ای است که میزان جراحت را با عقب کشیدن و جذب انرژی کاهش می دهد. صندلی ها دارای دستگیره های فعالی می باشند که فضای بین سر و دستگیره را کاهش می دهد و از حرکت بیش از حد سر جلوگیری می کند و میزان آسیب را کاهش می دهد.

چراغ های جلو با تابش بی نظیر

نقد و بررسی لکسوس سری ES

این چراغ ها دید خوبی را برای راننده ایجاد می کنند. چراغ ها ال ای دی هستند و دارای سه پروژکتور می باشند.

برف پاک کن با قابلیت جلوگیری از تاری دید

این سیستم هنگامیکه آب را بر روی شیشه تشخیص می دهد، شروع به فعالیت می کند. سرعت برف پاکن با توجه به میزان بارش تنظیم می شود.

سیستم کنترل فشار لاستیک

نقد و بررسی لکسوس سری ES این سیستم فشار هوا را در چهار لاستیک کنترل می کند. هنگامیکه فشار لاستیک کم باشد، یک چراغ بر روی پنل دستگاه به راننده هشدار می دهد.

ده کیسه هوای استاندارد

نقد و بررسی لکسوس سری ES

یکی از مهمترین شاخص های این خوردو کیسه های هوای راننده و سرنشین جلو می باشد. صندلی سرنشین جلو طوری طراحی شده است که یک کودک را همراه با مادر یا پدرش نیز در خود جای می دهد. در صورتیکه این سیستم تشخیص دهد که هیچ کودکی در جلو خودرو ننشسته است، کیسه های هوای زانو و کناری متوقف می شوند. کیسه های هوا امنیت را برای سرنشینان و راننده فراهم می آورند.

کنترل ثبات خودرو

این سیستم می تواند شیب کناری چرخ ها را تشخیص دهد و به کنتر لآن با استفاده از قدرت موتور و کاربرد ترمز کمک کند.این سیستم هم راستا با سیستم ضد قفل ترمز و کنترل انقباض کار می کند تا کنترل راننده را در شرایط سخت بهبود بخشد.

سیستم پیش تصادم با تشخیص رهگذر

سیستم پیش تصادم رهگذران و خودروهای دیگر را در مسیر لکسوس تشخیص می دهد. این سیسیتم به طور خودکار ترمز را فعال می کند و در شرایط مشخصی شروع به ترمز گیری می کند.

کروز کنترل دینامیک با سرعت بالا

کروز کنترل دینامیک با سرعت بالا از تکنولوژی رادار برای تشخیص سرعت خودرو در جلوی شما کمک می کند تا به حفظ فاصله کنم کند. اگر لکسوس به خودرویی در جلویش نزدیک شود، سرعت به طور خودکار کاهش می یابد و ترمز به کار گرفته می شود.

کنترل انقباض

کنترل انقباض چرخش چرخ ها را کنترل می کند و از ترمز به طور خودکار استفاده می کند.

سیستم ترمز

سیستم ترمز در مواقع مورد نیاز به طور خودکار از ترمز استفاده می کند که دارای چهار سنسو، چهار سیستم ضد قفل برای جلوگیری از قفل ترمز می باشد. توزیع نیروی ترمز الکترونیکی در خودرو میزان فشار ترمز را متعادل می سازد و به افزایش کنترل در حین ترمز گیری کمک می کند.

تکنولوژی توقف هوشمند

این سیستم برای کاهش قدرت موتور به طور خودکار طراحی شده است هنگامیکه ترمز و گاز با یکدیگر در یک لحظه در شرایط مشخصی فشار داده می شوند. نقد و بررسی لکسوس سری ES

کاری از گروه بازرگانی هیرسا ( کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است)