مشخصات Tucson 2017 فول

2017-hyundai-tucson-ext-07-chromium-silver
این خودرو ۵ نفره است و ۱۷۵ اسب بخارقدرت دارد.
نمایشگر ۸ اینچی لمسی همراه با navigation ، سیستم صوتی infinity همراه با clari-Fi، روکش چرمی صندلی ها.
سیستم هشدار خروج از لاین، درب صندوق کاملا برقی بدون نیاز به لمس سپر با پا و یا دست، سیستم ترمزاضطراری هوشمند و سنسور دنده عقب. طراحی بدون اشکال، چراغ هایLED جلو، جعبه دنده ۷ سرعته.
سقف پانورومیک این خودرو از بالای قسمت صندلی های جلو شروع شده و تا عقب خودرو ادامه یافته است که باعث ورود نور و هوای تازه به داخل کابین میشود. این خودرو دارای بال عقب است که بر روی آن یک چراغ ترمز قرار دارد. همچنین خط های روی بدنه و فرم عضلانی بدنه، آن را بسیار خاص و منحصر به فرد کرده اند. داخل این خودرو به اندازه ای است که تمام نیاز شما را تامین میکند. فضای داخل این خودرو حتی از Ford Escape نیز بیشتر است.


جعبه دنده هفت سرعته و۲ کلاچه ی Ecoshift، کنترلی عالی بر روی ماشین به ارمغان می آورد و باعث هماهنگی بسیار خوب قدرت خروجی موتور و قابلیت حرکتی خودرو می شود. این جعبه دنده به نحوی تعبیه شده تا مصرف سوخت نیز به نحو احسنت باشد.
امنیت شما در این خودرو تضمین شده است.
امنیت همیشه برای کمپانی هیوندای جزالویت ها بوده است. توسان جدید دارای ایربگهای پره ای، ایربگهای جلوی راننده و سرنشین جلو و ایربگ زانو میباشد. این خودرو در سرعت های مختلف تست تصادف شده و تمام بدنه حتی سقف آن مورد ارزیابی های سختی قرار گرفته است. این خودرو توانسته از تمامی آنها با نمره ای عالی سربلند بیرون بیاد و ۵ ستاره ایمنی را از آن خود کند.
این خودرو قابلیت اجرای نرم افزارهای Carplay وAndroid Auto را دارد که می توانید با اتصال گوشی هوشمند خود به نمایشگر خودرو، از امکانات و تجهیزات موجود نهایت استفاده را کنید.


همچنین، شما می توانید ازسیستم Blue link برای افزایش ایمنی و امنیت خودرویتان استفاده کنید. می توانید با استفاده از گوشی هوشمند و یا ساعت هوشمند خود به خودرویتان متصل شوید و از این طریق خود را به خودرویتان بشناسانید. این گونه، خودرو درب هایش تنها برای شما باز می شود و برای شما قابل استفاده خواهد بود. از طریق این سیستم، سلامت خودرویتان به شما اعلام میشود و اگر قسمتی از خودرو دچار عیبی باشد ، شما از آن به راحتی مطلع خواهید شد. در تصادفات و مواقع اضطراری و ناگوار، این سیستم بصورت هوشمند درخواست کمک می کند واز این طریق شما را نجات می دهد.
در این خودرو، صندلی های عقب و جلو به بهترین شکل طراحی شده اند و حتی صندلیهای عقب نیز دارای گرمکن هستند.

hyundai_tucson_in_12_03
چیز دیگری که این خودرو را از رقیباناش متمایز می کند، گارانتی ۱۰ ساله و یا ۱۰۰۰۰۰ مایلی آن در آمریکاست که شامل موارد بسیاری می شود. مثل: پنچری، قفل شدن درب ها و به مشکل خوردن آن، تمام شدن باتری و چندین مورد دیگر.
این خودرو مجهز به پاور ویندو است و رینگ های ۱۷ اینچی آن رخی کاملا متمایز به آن بخشیده است. همچنین هندلینگ و سواری این خودرو مثال زدنی است.
سیستم تعلیق چندگانه این خودرو، سواری بسیار نرم و راحتی را به شما عطا می کند و قابلیت جذب ضربه بسیار بالایی دارد تا شما دست اندازها و چاله های بزرگ را کمتر حس کنید.
این خودرو دارای قابلیت رانندگی بصورت دو دیفرانسیل را دارد که با انتقال قسمتی از قدرت به چرخ های عقب و افزایش قابلیت ترمز گیری، رانندگی در هر آب و هوایی را برای شما آسان می کند.

 

کاری از گروه بازرگانی هیرسا ( کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است)