نمایندگی تویوتا و لکسوس تهران

هیرسا موتور ، عامل فروش نمایندگی تویوتا و لکسوس تهران ،

 

“نمایندگی تویوتا و لکسوس تهران” تاریخچه اتومبیل سازی تویوتا از سال ۱۹۳۳ آغاز میشود . زمانی که تویوتا دست به ساخت چیزی جز ماشین های اتوماتیک ریسندگی زد . آقای کیشیرو تویوتا سفرهایی به اروپا و آمریکا را آغاز نمود تا در مورد نحوه تولید عملکرد خودروهای این دو قاره تحقیق کند و  درمورد خودروهای بنزینی آنها چیزهایی بیاموزد .

2005065_1957_Hollywood
نمایندگی تویوتا و لکسوس تهران

“نمایندگی تویوتا و لکسوس تهران” دولت ژاپن برای ساخت ماشین های نساجی تویوتا را بسیار تشویق می کرد اما در جنگی که در دهه ۳۰ میلادی بین چین و ژاپن رخ داد احساس نیاز  “نمایندگی تویوتا و لکسوس تهران” به یک کمپانی خودروسازی بومی بشدت حس شد .

سرانجام  تویوتا توانست خودروی اول خود با موتور نوع A  طراحی کند که در خودروی A1 بکار رفت و در آگوست سال ۱۹۳۵ نیز توانست تراکتوری با کد G1 طراحی و تولید کند .

jay-leno-drives-first-toyota-ever-the-1936-aa-video-50625_1
نماینده لکسوس در ایران

پروژه تولید خودروهای AA تویوتا از سال ۱۹۳۶ آغاز شد و در اولین خودروهای تویوتا الهام گرفتن این کمپانی از دو کمپانی دوج و شورلت آشکار بود .

اگرچه امروزه تویوتا بخاطر خودروهایش زبانزد خاص و “نمایندگی تویوتا و لکسوس تهران” عام است اما تویوتا هنوز هم ماشین های تمام اتوماتیک نساجی نیز تولید می کند و در این وضعیت نیز صاحب سبک است .

امروزه ماشین های نساجی تویوتا تمام کامپیوتری هستند و بخاطر راحتی کار با آنها و کیفیت فوق العادشان در جهان مشهورند .

“نمایندگی تویوتا و لکسوس تهران” از جنگ جهانی دوم صنعت خودروسازی تویوتا بسیار جدی تر شد زمانی که تویوتا وانت هایی را در دستور ساخت خود قرار داد که در جلو تنها یک چراغ داشتند و آن ها هم برروی کاپوت قرار داشت و کارایی این خودرو برای ارتش ژاپن بسیار بالا بود زیرا توانستد به مکان هایی دست یابند که شاید تا قبل آن برایشان امکان پذیر نبود .

از آن زمان تا کنون صنعت خودروسازی تویوتا پیشرفت زیادی کرده است و خودروهایش به سخت کار کردن و بادوام بودن و کم استحلاک بودن مشهور هستند . “نمایندگی تویوتا و لکسوس تهران” بوسیله این صفات تویوتا توانسته عنوان پرفروش ترین کمپانی خودرو سازی را برای سالها از آن خود کند .

فروش محصولات تویوتا و لکسوس در تهران 

توسط عامل فروش نمایندگی تویوتا و لکسوس تهران

۸۸۵۰۵۰۷۰ , ۸۸۵۰۵۰۸۰ , ۸۸۵۰۵۰۹۰

شما میتوانید از گالری خرید خودرو هیرسا دیدن فرمایید.