نمایندگی هیوندای تهران

hyundai-motorهیرسا موتور ، عامل فروش نمایندگی هیوندای تهران ،

کمپانی هیوندای در سال ۱۹۴۶ توسط چانگ جویانگ تاسیس شد و در طول دهه نخست فعالیعتش با استفاده از حمایت های دولتی انواع فعالیت های صنعتی همچون : ساخت و ساز ، فولاد سازی، خدمات پشتیبانی کشتی سازی ،تجارت الکترونیک و خدمات مالی را تحت پوشش قرار داد و در ابتدای دهه ۱۹۶۰ به بزرگترین شرکت خوشه ای کره جنوبی تبدیل شد.

چانگ جویانگ در سال ۱۹۶۷ هیوندای موتور را به عنوان شرکت تابعه گروه هیوندای و بازوی خودرو سازی این گروه صنعتی تاسیس نمود . نخستین خودروی عرضه شده توسط این شرکت  فورد کورینتا بود که با مشارکت مستقیم شرکت فورد در کره جنوبی منتاژ می شد .

مالکین شرکت هیوندای با هدف ساخت خودرویی مستقل T مدیر عامل اسبق شرکت خودروسازی انگلیسی بریتیش لیلانه جورج ترتبول و نیز ۵ مهندس بریتینیایی را برای پیشبورد توسعه و ساخت اتومبیل بکار گرفت. سرانجام هیوندای “نمایندگی هیوندای تهران” با ساخت هیوندای پونی در سال ۱۹۷۵ عنوان پر فروش ترین اتومبیل کره ای را برای این شرکت به ارمغان آورد و هنوز هم کمتر اتومبیلی رقیب این خودرو است .نسل دوم هیوندای پونی در سال ۱۹۸۱ بازار خودروهای کوچک کانادا را هدف قرار داد و موفقیت آمیز بود .

هیوندای پونی
نمایندگی هیوندای تهران

 میزان فروش مخصوصا در همه بازارهای آمریکا سریعاٌ در حال افزایش بوده با این حال این رشد اساساٌ به دلیل قیمت معامله پایین خودروهای هیوندای بوده. “نمایندگی هیوندای ایران” حتی در دهه ۱۹۹۰ اتومبیل های هیوندای هنوز برای کیفیت ضعیف ساخت و کم توجهی به جزئیات انگشت نما بوده .

در طول دهه ۲۰۰۰ میلادی اتومبیل های هیوندای به صورت وسیع در کیفیت ساخت ، “نمایندگی هیوندای ایران” تکنولوژی و حتی ظاهر توسعه یافتند که تغییر ظاهری اتومبیل ها و طراحی بدنه آنها توسط مراکز طراحی جدیدی که از سال ۲۰۰۱ به بعد راه اندازی شده بودند انجام میشود .

grandeur-history
نمایندگی هیوندای در ایران

“نمایندگی هیوندای ایران” تولید نسل چهارم از هیوندای سوناتا در ابتدای دهه ۲۰۰۰ میلادی ، با اتومبیل های ژاپنی پر فروش و جدید مخصوص خانواده در بازار ایالت متحده آمریکا به رقابت پرداخت .

Hyundai-Sonata-History
نمایندگی رسمی هیوندای در تهران

در حالی که مدل های هیوندای i20,  i10   ,i30, بازار های اروپا را هدف قرار داده بودند . این شرکت در سال ۲۰۰۸ هیوندای جنسیس را عرضه کرد که رقیب خودروهای سایز بزرگ لکسوس و اینفینیتی به حساب می آید .  کارخانه جدید در جمهوری چک طبق برنامه ظرفیت تولید سالانه در حدود ۳۰۰٫۰۰۰ خودرو را خواهد داشت . همچنین هیوندای هم اکنون بزرگترین کارخانه یکپارچه و سایت مجتمع تولید خودروی جهان را با ظرفیت تولیدی معادل ۱٫۶ میلیون دستگاه در سال را در اختیار دارد که در شهر اولسان کره جوبی مستقر است .

فروش محصولات هیوندایی در تهران

توسط عامل فروش نمایندگی هیوندای تهران

۸۸۵۰۵۰۷۰ , ۸۸۵۰۵۰۸۰ , ۸۸۵۰۵۰۹۰

شما میتوانید از گالری خرید و فروش خودرو هیرسا دیدن فرمایید.