نمایندگی کیا تهران

کیا

کمپانی کیا موتورز قدیمی ترین خودرو ساز کره ای است این کمپانی در سال ۱۹۴۴ با عنوان ساخت و تولید مفتول های فلزی و دوچرخه سازی شروع بکار کرد.در سال ۱۹۵۲ این کمپانی نام خود را از صنایع دقیق کیونگ سانگ به کیا تغییر داد و بعد از آن دست به ساخت کامیون ، موتور سیکلت و خودروی سواری زد . در سال ۱۹۸۶و با همکاری فورد کیا موتورز مبادرت به ساخت برخی از مدل های مزدا مانند مزدا فامیلا نمود . این مدل ها همچنین شامل کیا پراید که بر مبنای مزدا ۱۲۱ ساخته شده و کیا آولا بودند که در بازارهای آمریکای شمالی استرلیا با نام های فورد فستیوا و فورد اسپایر بفروش رفت .

نمایندگی کیا تهران

در حالی که کیا  در سال ۱۹۸۶ تنها ۳۶ دستگاه خودرو ساخته بود در سال ۱۹۸۷ تولیدش به ۹۵۰۰۰ دستگاه افزایش یافت نمایندگی های فروش محصولات کیا در سال ۱۹۹۴ مدل کیا سینا را فروختند و بعد از اندکی کیا اسپورتیج باعث توسعه و مشهود شدن این کمپانی شد.

نمایندگی کیا تهران

در سال ۱۹۸۸ کمپانی کیا با مدیریت هیوندای گروپ شروع به صادرات خودروهای کیا منتور خود نمود این خودرو رقیب فورد اسکورت و اپل آسترا شناخته میشد که بوسیله قیمت پایینش فروش نسبتا خوبی را تجربه کرد .  در اواسط دهه ۹۰ مدل هاچ بک کیا منتور با نام کیا شوما عرضه شد که آن هم برای کیا موفقیت آمیز بود . کیا با تولید خودروی کروس در سال ۱۹۹۹ به بازارهای خودروهای خانوادگی وارد شد . این خودرو اندازه مشابهی با خودرو موندئو داشت اما از فورد فوکوس کوچکتر بود . از مزایای این خودرو می توان به صندوق عقب بزرگ ، تزئینات داخلی ویژه ، قیمت مناسب و سطوح بالای تجهیزات اشاره کرد . با این حال این خودرو برای بازار جهانی محبوب حساب نمی شد. خودروی جانشین کردوس یعنی بجنتیس در سال ۲۰۰۱ توانست محبوبیت کیا را احیا کند . کیا در سال ۱۹۹۹ با خودروی کیا سدونا وارد بازار خودروهای ام پی وی شد . این خودرو ارزانترین خودروی ام پی وی بریتاین شناخته می شد . این مدل ها تا سال ۲۰۰۴ که کیا سراتو به بازار عرضه شد بفروش رفت و همین امر سبب گردید تا کیا موتورز به یک خودرو ساز جدی و مطرح تبدیل شود خودروهای اسپورتیج و سورنتو توانسته محبوبیت جهانی کیا را چند برابر کند .

 

فروش محصولات کیا در تهران
توسط عامل فروش نمایندگی کیا در تهران
۸۸۵۰۵۰۷۰ , ۸۸۵۰۵۰۸۰ , ۸۸۵۰۵۰۹۰

شما میتوانید از گالری خرید و فروش خودرو هیرسا دیدن فرمایید.