هوندا CR-V

نقد و بررسی هوندا

 

نمای داخلی

نقد و بررسی خودرو CR-v هوندا
صفحه نمایش پخش موسیقی ۷ اینچی

صفحه نمایش لمسی برای پخش موسیقی ۷ اینچ می باشد که مانند یک تلفن هوشمند عمل می کند. آیکون منو را به آرامی لمس کنید و صفحه ای که می خواهید از آن استفاده کنید را انتخاب کنید.

 

دکمه استارت را فشار دهید

نقد و بررسی خودرو CR-v هوندا

 

ترمز را با پای خود نگه دارید و دکمه استارت را فشار دهید. خودروی CRV به خوبی تشخیص می دهد که سوئیچ شما در داخل خودرو است و حالا همه چیز برای یک شروع مهیا است.

 

 

 

 

 

نقد و بررسی خودرو CR-v هونداآینه راهنما (فلشر) مجهز به دوربین

خودروی CRV مجهز به آینه (فلشر) راهنما همراه با دوربین است که باعث بهبود دید کناری شما می شود. این سیستم هنگامیکه شما مسیر خود را به سمت راست تغییر می دهید، به طور خودکار فعال می شود و می توانید در هر زمانی به صورت دستی نیز آن را فعال کنید. دوربین های نصب شده در آینه راهنما، چهار برابر محدوده را در صفحه نمایش نشان می دهند.

 

نقد و بررسی خودرو CR-v هوندا

هوندا لینک

نقد و بررسی خودرو CR-v هوندا

 

 

 

 

 
با استفاده از این سیستم شما می توانید به اخبار، رسانه های اجتماعی، جستجوی رستوران های شخصی، رادیو اینترنت، کتاب های صوتی و … دسترسی داشته باشید. همچنین شما می توانید خدمات اضطراری نیز دسترسی داشته باشید.

فرمان مجهز به کنترل

فرمان خودرو مجهز به صفحه کنترل هوشمند اطلاعات است و شما می توانید بدون اینکه دستان خود را از روی فرمان بردارید، آهنگ مورد نظر خود را تغییر دهید و به تماس های خود پاسخ دهید و یا تماس برقرار کنید.

 

نقد و بررسی خودرو CR-v هونداصفحه نمایش هوشمند چند اطلاعاتی

این خودو مجهز به صفحه نمایش هوشمند چند اطلاعاتی است و شما می توانید به سرعت به انواع مختلف اطلاعات مانند مصرف سوخت، پیام های متنی دریافت شده و هر چیزی که در پاندورا است دسترسی داشته باشید.

سیستم بلوتوث (اتصال بدون استفاده از دست)

تمامی مدل های خودرو در شرکت هوندا مجهز به سیستم بلوتوث هستند و شما می توانید بدون استفاده از دستان تماس برقرار کنید ، در حالیکه توجه شما به جاده معطوف است و دستان شما بر روی فرمان قرار دارد.

دوربین با دید عقب

خودروی CRV مجهز به دوربین با دید عقب چند زاویه ای می باشد و این امکان را برای شما فراهم می آورد تا سه زاویه دوربین را انتخاب کنید: دید گسترده، دید نرمال و دید بالایی سپر عقب اتومبیل و بنابراین شما می توانید پشت اتومبیل خود را به راحتی ببینید.

سیستم پاندورا

با استفاده از سیستم پاندورا، می توانید با آیفون شخصی خود به دستگاه های دیگر از طریق رابط USB متصل شوید و پاندورا را در سیستم صوتی CRV به جریان بیندازید.

 

عملکرد پیام متنی کوتاه

هوندا با طراحی این سیستم راه بهتری را برای دریافت پیام های متنی کوتاه در جاده برای شما فراهم آورده است. با استفاده از این سیستم و با توجه به گوشی همراه سازگار ، می توانید پیام های کوتاه را به روش بهتری دریافت کنید. این سیستم می تواند پیام ها را برای شما نمایش دهد، در صورت دلخواه برای شما با صدای بلند بخواند و یا آن ها را ذخیره کند.

 

سیستم دیجیتالی ترافیک

این سیستم شما را از شرایط ترافیک کنونی مطلع می سازد و همچنین می تواند مسیرهای پر ترافیک و مسیرهای جایگزین را برای شما به نمایش گذارد. این سیستم با توجه به نسخه قبلی به روز رسانی شده است و سرعت آن دو برابر مدل قبلی است که مناطق با پوشش دهی گسترده ای را به شما نشان می دهد.

سیستم کنترل اتصال به ماهواره با تشخیص صدا

سیستم کنترل متصل به ماهواره با تشخیص صدا قادر است که اعداد، نام خیابان ها و شهر ها را تشخیص دهد. این سیستم مسیرهای پر ترافیک را به شما نشان می دهد. همچنین می توانید با استفاده از دوربین ها با دید عقب، خود را از موقعیت های دشوار و سخت خلاص کنید.

کنسول مرکزی با چندین عملکرد

این خودرو از تمامی مکان ها به خوبی استفاده کرده است. کنسول مرکزی طراحی شده کارهای روزانه شما را به خوبی سازمان دهی می کند در حالیکه با استفاده از یک رابط صوتی USB، دستگاه مورد نظر را متصل کنید. دریچه های عقب باعث راحتی افرادی می شود که در صندلی عقب نشسته اند.

سیستم کمک به حفظ مسیر

این سیستم به حفظ مسیر صحیح کمک می کند و فرمان را در انحراف های غیر عمدی تنظیم می کند. یک دوربین کوچک می تواند علائم جدا سازی مسیر را به راحتی شناسایی می کند و هنگامیکه شما از مسیر خارج می شوید هشدار می دهد. هنگامیکه شما بدون استفاده از علائم بازگشت از مسیر مشخص شده خارج می شوید، شروع به فلش زدن می کند. هنگامیکه خودرو از مرکز خط خارج می شود، سیستم فرمان الکتریکی از گشتاور استفاده می کند تا خودرو را به سمت عقب و در قسمت میانی باز گرداند.

 

نمای خارجی

ورود هوشمند

کلید خود را درون جیب خود قرار دهید. سیستم ورودی هوشمندی هنگامیکه کلید نزدیک به درب جلویی است، به راحتی حضور شما را تشخیص می دهد. فقط کافی است که دکمه کوچک را بر روی دستگیره درب فشار دهید تا خودروی خود را قفل و یا باز کنید.

نقد و بررسی خودرو CR-v هوندارینگ آلومینیومی ۱۸ اینچ

خودروی CRV مجهز به رینگ آلومینیومی ۱۸ اینج است که ظاهر خودروی شما را اسپورت می سازد.

 

 

 

 

نقد و بررسی خودرو CR-v هونداآینه های بغل با نمایشگر چرخشی

این سیستم در مواقعی که ترافیک سنگین است به شما کمک می کند.

 

 

 

 

 

سانروف برقی لمسی با ویژگی شیب دار

نقد و بررسی خودرو CR-v هوندا

با این سیستم ، می توانید از هوای تازه و نور خورشید فقط با فشار دادن یک دکمه لذت ببرید. مانروف تنها با فشار دادن یک دکمه باز و یا بسته می شود و همچنین به حالت شیب دار مبدل می شود. شیب مانروف درون خودرو را خنک نگه می دارد، هنگامی که آفتاب به درون خودرو می تابد.

نقد و بررسی خودرو CR-v هوندادرب برقی عقب اتومبیل

درب عقب این خودرو برقی است و تنها با فشار دادن یک دکمه توسط راننده باز و بسته می شود. موتور برقی در قسمت حمل بار باعث بالا و پایین رفتن درب عقب می شود. تنها با فشار دادن یک دکمه درب عقب بسته خواهد شد و این کار از مسافت ۵۰ فوتی نیز امکان پذیر است.

 

 

 

عملکرد

 

 

موتور ۴ سیلندر VTEC

نقد و بررسی خودرو CR-v هوندا

CRV موتور خود را برای افزایش اثر بخشی سوخت و گشتاور به روز رسانی کرده است. سیستم VTEC باعث اثر بخشی موتور ۴ سیلندر با کنترل زمان متغیر می شود. حداکثر اسب بخار و گشتاور در حال حاضر به کمترین Rpms رسیده است. تزریق مستقیم باعث احتراق بهتر و استفاده اثر بخش از سوخت می شود.

AWD زمان واقعی با سیستم کنترل هوشمند

AWD زمان واقعی با سیستم کنترل هوشمند هنگام رانندگی در تپه ها یا شهر ها با ارزش است. این سیستم انقباض کمتری ایجاد می کند و به طور خودکار نیرو را به چرخ های عقب انتقال می دهد و این کار به شما کمک می کند تا با امنیت در جاده رانندگی کنید.

سیستم کمک به استارت خودرو بر روی تپه

آیا تا کنون بر روی یک تپه سراشیبی توقف کرده اید؟ هنگامیکه پای راننده از روی پدال ترمز به گاز حرکت می کند، این سیستم به شما کمک می کند تا فشار ترمز را حفظ کنید و به راننده زمان می دهد تا گاز را فشار دهد و حرکت را آغاز کند.

گیربکس متغیر مداوم

سیستم گیربکس متغیر مداوم یکی از تکنولوژی های جدید هوندا است. با استفاده از این سیستم رانندگان از شتاب هموار و اثر بخشی سود خودروی خود بدون کاهش عملکرد لذت می برند.

تغییر طراحی G

این سیستم همراه با سیستم گیربکس متغیر کار می کند تا نیروی بیشتری را در چرخ ها توزیع کند. در نتیجه، دور موتور کاهش می یابد و عملکرد خودرو افزایش می یابد.

 

امنیت

هوندا متعهد شده است که امنیت را برای تمامی کسانی که از خودروهایش استقبال می کنند فراهم آورد. این امنیت نه تنها شامل راننده و سرنشینان می شود، بلکه در کاهش جراحت در حین تصادم نیز موثر است.

2دوربین دید عقب

شما می توانید بدون استرس و با آرامش به عقب باز گردید. دوربین های چند زاویه ای به شما کمک خواهند کرد. این دوربین ها به شما کمک می کنند که با امنیت از سه زاویه مختلف، پشت خودروی خود را ببینید.

 

 

 

 

نقد و بررسی خودرو CR-v هونداسیستم ترمزگیری و کاهش تصادم

این سیستم از جدیدترین نوآوری های هوندا است که در کاهش احتمال برخورد با چیزی که در جلوی شما قرار دارد کمک می کند. یک سیستم رادار که بر روی شبکه جلویی تعبیه شده است می تواند در هنگام خطر برخورد به شما هشدار دهد و به طور خودکار ترمز بگیرد و کمربندهای صندلی جلو را محکم کند.

 

هشدار خروج از مسیر

یک دوربین کوچک در بالای شیشه جلوی اتومبیل تعبین شده است که می تواند خطوط را در جاده دنبال کند و هنگامیکه راننده از مسیر خارج می شود به او هشدار می دهد.

 

کمربند صندلی با سه حالت در تمامی حالات و سیستم خودکار کشش

نقد و بررسی خودرو CR-v هوندا

تمامی حالات نشستن جلو و عقب دارای سه حالت کمربند هستند که به دور سینه و کمر بسته می شود تا از آسیب دیدگی در طول تصادف جلوگیری کند. صندلی جلو دارای سیستم کشش کمربند است.

نقد و بررسی خودرو CR-v هونداکیسه هوا با قابلیت چندگانه و دو مرحله ای

این خودرو به کیسه هوا چندگانه و دو مرحله ای مجهز هستند. یکی از این کیسه های هوا فقط در هنگام برخورد جلویی اجرا می شود. این کیسه های هوا قادر هستند که در مقادیر مختلف با توجه به شدت تصادف، استفاده از کمربند و دیگر فاکتورها پر از باد شوند. کیسه های هوای جلو بار تکمیل کمربند صندلی طراحی شده اند تا از آسیب احتمالی به سرد و قسمت بالای بدن جلوگیری کنند.

کیسه های هوای کناری

کیسه های هوای کناری باعث افزایش حفاظت از سرنشین جلو و کاهش آسیب به قسمت بالای بدن می شود.

کیسه های هوای پرده ای کناری

برای کمک به کاهش احتمال آسیب به گردن و سر، این خودرو مجهز به کیسه های هوای پرده ای شده است. این سیستم از سرنشین عقب و جلو حفاظت می کند. کیسه های هوای پرده ای مجهز به سیستمی می باشند که در هنگام چپ شدن خودرو نیز از سرنشینان محافظت می کند.

مهندسی سازگار پیشرفته

طراحی این خودرو به گونه ای است که از هر گونه تصادف از قسمت جلو محافظت می کند. مهندسی این سیستم از انتقال نیرو به سر نشین جلوگیری می کند و نیروی را به دیگر چرخ ها انتقال می دهد و میزان آسیب و جراحت را کاهش می دهد.

ثبات خودرو با EPS حرکتی

با این سیستم میزان نیروی موتور در پیچ جاده کاهش می یابد و به راننده کمک می کند تا مسیر را حفظ کند. این سیستم همچنین از چرخش چرخ ها در شتاب جلوگیری می کند.

 

4سیستم ضد قفل ترمز و توزیع ترمز الکتریکی

سیستم ضد قفل ترمز از یک تعدیل کننده خاص برای تحریک ترمز استفاده می کند که از قفل شدن چرخ ها جلوگیری می کند. این سیستم به حفظ کنترل فرمان، هنگامیکه ترمزگیری سخت است کمک می کند. سیستم توزیع ترمز الکتریکی باعث تعادل نیروی ترمز در هر چرخ می شود.

سیستم کنترل فشار

رانندگی با لاستیک های بدون باد می تواند خطرناک باشد و تشخیص لاستیک های کم باد برای رانندگان اغلب سخت است. این سیستم به طور الکتریکی فشار را در چهار لاستیک کنترل می کند و به راننده هشدار می دهد که فشار در کدام یک از چرخ ها کم است.

نقد و بررسی خودرو CR-v هونداچراغ های روشن در طول روز

این چراغ ها در خودرو باعث اطمینان دید راننده از وجود رانندگان و خودروهای دیگر می شود. این یک سیستم ساده به نظر می رسد اما از مهمترین قسمت های حفظ امنیت به شمار می رود.

 

 


مهار و محدودیت کمتر برای کودکان

نقد و بررسی خودرو CR-v هوندا

صندلی های عقب دارای مهار و محدودیت های کمتری برای سیستم سوار شدن کودکان دارد که با صندلی های کودک سازگار است.

نقد و بررسی خودرو CR-v هوندامحیط زیست

هوندا یکی از سازنده های خودرو می باشد که در طراحی خودروهای خود به حفظ محیط زیست اهمیت توجه کرده است.
توان قدرت ۳۴ MPG در بزرگراه
این خودرو در مصرف سوخت به عنوان بهترین صرفه جو معرفی شده است. موتور ۴ سیلندر با حجم ۲٫۴ لیتر و گیربکس متغیر از ویژگی های این خودرو می باشد که در مصرف سوخت صرفه جویی کرده است.
یاور Eco
این سیستم به راننده و خودرو کمک می کند که با یکدیگر کار کنند تا اثر بخشی سود را بهبود بخشند. هنگامیکه دکمه سبز ECON را فشار می دهید، خودروی شما به طور خودکار موتور و دیگر سیستم های مصرف انرژی را تنظیم می کند تا با اثر بخشی بیشتری کار کند. یک سیستم بازخوردی به شما می گوید که اثر بخشی شما در طول رانندگی به چه میزان بوده است.
درجه بندی انتشار ULEV-2 CARB
موتور تزریقی ۴ سیلندر، ۲٫۴ لیتری دارای اثر بخشی سوخت بالایی است. درجه بندی انتشار ULEV-2 CARB بدین معنی است که این خودرو دارای انتشار بالا تا کم می باشد.
موتور ۴ سیلندر با تکنولوژی رویای زمین، ۲٫۴ لیتری، ۱۸۵ اسب بخار
موتور خودرو به روز رسانی شده است تا اثر بخشی سوخت و گشتاور را افزایش دهد. حداکثر اسب بخار و گشتاور به کمترین rpm رسیده است و با تکنولوژی تزریقی مستقیم می توانید از سوخت خود به شکل اثر بخشی استفاده کنید.

سیستم صوتی

نقد و بررسی خودرو CR-v هوندا
سیستم صوتی خودرو مجهز به پاندورا است و با استفاده از تلفن های هوشمند مربوطه به خوبی کار می کند. همچنین با استفاده از رابط صوتی USB می توانید برای ارتباط با دیگر پخش کننده های موسیقی استفاده کنید که شامل MP3، WMA و AAC می باشد.

 

 

کاری از گروه بازرگانی هیرسا ( کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است)