ماکان

put-pen-to-paper-and-lean-how-to-draw-a-porsche-macan-video-78616_1

قدرت کشش

نقد و بررسی پورشه ماکان Macan

این خودرو دارای سیستم مدیریت کشش است که شامل کلاچ کنترل شده، دیفرانسیل خودکار تمرمز و تنظیم ضد لغزش است. کلاچ کنترلشده توزیع نیرو را بین محور عقب و محور جلو تنظیم می کند. شرایط رانندگی به طور ثابتی کنترل شده است تا واکنش سریع را در تمامی شرایط تضمین کند.

 

 

 

گیربکس هفت دنده

نقد و بررسی پورشه ماکان Macan

ماکان مجهز به گیربکس هت دنده است. از مزایای این سیستم این است که در هنگام درگیری یک دنده خاص، دنده دیگر از قبل انتخاب شده است. روش خودکار برای صرفه جویی در مصرف سوخت است. این سیستم باعث افزایش اثر بخشی و چابکی خودرو می شود. شما می توانند همچنین به طور دستی دنده را تغییر دهید.

 

 

 

 

نقد و بررسی پورشه ماکان Macan

سیستم VarioCam

این سیستم به راننده کمک می کند تا گشتاور و قدرت بالایی را حتی در سرعت پایین موتور داشته باشد، همچنین این سیستم به کاهش مصرف سوخت نیز کمک می کند.

 

 

 

 

تزریق سوخت مستقیم Direct fuel injection-DFI

نقد و بررسی پورشه ماکان Macan

این سیستم باعث اثر بخشی و احتراق موثر خودرو می شود. همچنین سیستم سرمایشی داخلی اتاق احتراق را بهبود می بخشد. همچنین این سیستم به ایجاد خروجی قدرت بالاتر هنگامی که اثر بخشی را افزایش می دهد، کمک می کند.

 

 

 

 

 

 

 

افزایش اثر بخشی

عملکرد استارت و توقف خودکار

نقد و بررسی پورشه ماکان Macan

برای بهبود اثر بخشی، این سیستم موتور را به طور خودکار خاموش می کند. به طور مثال، هنگام ترافیک

ناوبری

سیستم ناوبری شما را قادر می سازد تا سوخت بیشتری را ذخیره کنید.

مدیریت گرمایی

نقد و بررسی پورشه ماکان Macan

از سرد شدن موتور در طول مراحل اولیه جلوگیری می شود تا زمانیکه موئور به عملکرد بهینه خوددست یابد. این به معنای اثربخشی بالا در هنگام استارت خودرو است.

 

 

 

 

 

 

 

ایرودینامیک فعال

نقد و بررسی پورشه ماکان Macan

شبکه رادیوتر به هوای سرد در هنگام نیاز باز می شود. ایرودینامیک فعال به بهبود مصرف انرژی کمک می کند.

 

 

 

 

 

 

 

تامین روغن

موتور بنزینی V6 تامین روغن را در شرایط رانندگی تضمین می کند. مخزن روغن درست در داخل موتور قرار گرفته است.

شارژ خروجی

موتور توربو به دو شارژر توربو مجهز است. در این سیستم، هوای ورودی فشرده می شود و به موتور تغذیه می شود. فرآیند سرمایشی دو چیز را دریافت می کند: شارژ سیلندر بالا و دمای جزئی

نقد و بررسی پورشه ماکان Macan

دکمه اسپورت

دکمه اسپورت راننده را قادر می سازد تا از عملکرد اسپورت و راحتی خودرو لذت ببرد.

 

 

 

 

 

لوله اگزوز اسپورت

نقد و بررسی پورشه ماکان Macan

این لوله اگزوز در خودرو با فلز ضد زنگ طراحی شده است. این گزینه برای مدل های ماکان انتخابی است.

طراحی خارجی

ویژگی های موجود در خوردو باعث زیبایی و برجستگی خودرو شده است. درب های خودرو باریک تر و اسپورت تر شده است. چرخ های خودرو ۲۱ اینچ می باشد. وجود چراغ های ال دی دی باعث جذابیت خودرو شده است.

کنسول مرکزی موجود در خودرویکی از ویژگی هایی است که ظاهری اسپورت برای خودرو ایجاد کرده است. فرمان با طراحی زیبا درون خودرو را جذاب و زیبا ساخته است. سیستم هدایت و صدا از یک فلسفه ارگونومیک پیروی می کند. سیستم صدا دارای صفحه لمسی و رزولوشن بالایی می باشد.

 

ویژگی های اصلی ماکان

موتور این خوردو دارای اثر بخشی و عملکرد بسیار بالایی است. قدرت این خودرو در جاده فعال می باشد. این سیستم دارای ثبات و دینامیک می باشد.
گیربکس هفت دنده در این خودرو تغییرات چشم گیری را در دنده ایجا کرده است. این سیستم باعث کاهش مصرف سوخت می شود. عملکرد استارت و توقف در خودرو، مدیریت گرمایی و مقیاس های دیگر زیبایی و اثر بخشی چشم گیری را در خودرو ایجاد کرده اند.
تعلیق فنری فلزی به دقت و عملکرد رانندگی کمک می کند. مدیریت ثبات خودرو به تضمین ثبات در عملکرد اسپورت کمک می کند. سیستم کمک در تغییر لاین به راننده کمک می کند تا نقاط کور را شناسایی کند. موتور V6 با دو توربو ۳۴۰ اسب بخار تولید می کند. سرعت بالا ۱۵ دور بر دقیقه است.

 

کاری از گروه بازرگانی هیرسا ( کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است)