BMW 528i 2015

BMW 528i 2015

بی ام دبلیو ۵۲۸i

بی ام و 528 آی
نمایی زیبا و متمایز
بی ام دبلیو سری ۵ سدان
تفاوت را با این خودروی زیبا احساس خواهید کرد

طراحی خارجی

نقد و بررسی بی ام دبلیو
بی ام دبلیو سری ۵  BMW 528i سدان با ویژگیهای دینامیکی و ظاهری مدرن چشم نواز و مجذوب کننده است. از جلو تا عقب خودرو به گونه ای طراحی شده است که چشم هر بیننده ای را می نوازد.

نقد و بررسی بی ام دبلیو
چراغ های جلو با نور LED ، جذابیت این خودرو را تکمیل کرده است. پنجره مشبک در جلوی بی ام دبلیو نشان دهنده قدرت این خودرو است.

کاپوت کشیده، سقف کوتاه و چرخ های بزرگ، ظاهری اسپورت را برای این خودرو فراهم کرده است. طراحی ال شکل و عمیق این خودرو ، زیبایی اش را تکمیل کرده است.

نقد و بررسی بی ام دبلیو

نقد و بررسی بی ام دبلیو
طراحی داخلی

این خودرو کاملا متناسب و سفارشی است. ظاهر هماهنگ و کیفیت بالای مواد به کار گرفته شده در بی ام دبلیو ۵۲۸i، به شما نشان می دهد که همه چیز مناسب و صحیح است. اتاق راننده به گونه ای طراحی شده است که به نظر همه چیز تحت احاطه اوست.
تمامی تجهیزات به طور ارگونومیک طراحی شده اند و کارایی این خودرو، آرامش شما را تضمین می کند. تمامی تجهیزات قابل دسترس سر نشین نیز می باشند.
سطح افقی و خطوط محکم این خودرو بیانگر این است که مسافران می توانند از فضای کافی لذت ببرند، فرقی نمی کند که در جلو یا عقب خودرو نشسته باشند.
چراغ های خودرو  هنگام رانندگی سرتاسر جاده را برای شما روشن می کند و این باعث می شود که اعتماد به نفس شما افزایش یابد. خطوط نوری لوکس و مدرن بی ام دبلیو طراحی زیبایی را نشان می دهند.

چراغ های جلو با نور LED

BMW528i
چراغ های جلو با نور LED، توزیع نور را در اتوبان ها و بزرگ راه برای شما آسان می کنند. چراغ های جلو  این امکان را برای شما به وجود می آورند تا در مکان ها و گوشه های تاریک به راحتی بتوانید خودروی خود را روشن کنید. این سیستم باعث بهبود دید شما می شود و به طور خودکار روشن می شود. این چراغ ها از خیره کردن چشم دیگر و مشکلات احتمالی جلوگیری می کند.

محیط داخلی

داخل بی ام دبلیو سری 5
فضای داخلی و بی نظیر بی ام دبلیو راحتی و آرامش مطلق را به شما نشان می دهد. کنسول سقفی هم راستا با راننده تعبیه شده است. تمامی تجهیزات و نمایشگر ها دقیقا در مقابل شما قرار گرفته اند. با نمایش نور بالای بی ام دبلیو، راننده می تواند اطلاعات مهمی که در صفحه ظاهر می شود را به راحتی ببنید. انواع تجهیزات در داخل بی ام دبلیو در دسترسی آسان برای راننده است.

بی ام و سری 5
نور درون خودرو به گونه ای طراحی شده است که کنسول مرکزی نیز به راحتی قابل دسترس است. تغییر رنگ این امکان را برای شما فراهم می آورد تا حالتی که دوست دارید را انتخاب کنید.
تجهیزات هدایتی و اطلاعات از سیستم های کمک راننده می تواند به راحتی با  یک نگاه  قابل دسترسی باشد، با این ویژگی های دیجیتالی ، امنیت شما افزایش می یابد و می توانید یک رانندگی با امنیت کامل را تجربه کنید.

BMW528i
بی ام دبلیو به سیستم صدا با کیفیت بالایی مجهز شده است.

با این سیستم از گوش کردن به موسیقی لذت ببرید. با شش اسپیکر فعال با ۱۲۰۰ وات کیفیت هوشمند از موسیقی لذت ببرید. گزینه های آکوستیک در اختیار شما هستند و به راحتی می توانید آن ها را انتخاب کنید: در حالت استودیو، صدا ها به وضوع شنیده می شوند، در حالیکه در حالت گسترده، فضای آکوستیک به نظر بیشتر می شود و تجربه ای غیر قابل مقایسه را به شما نشان می دهد.

خطوط بدنه بسیار زیبا و تجهیزات بی ام دبلیو سری ۵

طراحی بدنه بی ام دبلیو
خطوط لوکس این خودرو، طراحی زیبا و کلاسیکی را فراهم کرده است. اجزاء طراحی از کروم بالایی ایجاد شده اند و ظاهری اسپورت را برای خودرو فراهم می کند.
پنجره مشبک رادیاتور با نوارهای کرومی، تصویری پیچیده برای خودرو ایجاد کرده اند. چرخ های آلومینیومی ۱۸ یا ۱۹ اینچی بر زیبایی بی ام دبلیو می افزاید.
ورق جلو و عقب خودرو که دارای طراحی کروم است باعث ایجاد طراحی لوکس و متمایزی شده است. لوله اگزوز با کروم بالایی پوشانده شده است، ستون های B و آینه خارجی به رنگ بالا و با درخشندگی بالایی است. طراحی داخلی مطابق با استانداردهای روز دنیا انجام شده است. چرم با کیفیت بالا به رنگ های مشکلی، قهوه ای دارچینی، بژ یا صدفی صندلی ها را به زیبایی پوشانده است.

پکیچ اسپورت M

بی ام دبلیو کیت ام
پکیج اسپورت M ، پویایی بی ام دبلیو سری ۵ را نشان می دهد. جزئیات منحصر به فرد این سیستم باعث بهبود عملکرد و کارایی می شود. اجزاء داخلی پکیج ایرودینامیک M باعث تقویت ظاهر اسپورت این خودرو می شود.
ورودی قدرتمند هوا باعث جریان بیشتر هوا می شود. خطوط کانتور، زیبایی نمای خودرو را دو چندان کرده است . لوله اگزوز با کروم تیره ای پوشانده شده است و دریچه به رنگ متالیک تیره است و فشار تماس را در سرعت بالا افزایش می دهد.

 

پکیج ها

528
پکیج ها اولین انتخاب برای تجهیزات خاص در بی ام دبلیو سری ۵ سدان موجود می باشد. از نمایندگی درباره پکیج های موجود در هر کشور اطلاعاتی را به دست آورید  .

لوازم جانبی اصلی بی ام دبلیو

زیبایی این خودرو با این لوازم جانبی تکمیل می شود. این لوازم دارای کیفیت بالایی هستند.
جا لباسی به شما کمک می کند تا لباس هایتان را بدون هیچ چین و چروکی با خود به راحتی حمل کنید. همچنین امکان حمل لباس ها به بیرون از خودرو نیز امکان پذیر است.
سیستمTravel & Comfort شامل یک میز تاشو است که به راحتی تنظیم می شود و مسافرانی که در عقب نشسته اند می توانند نوشیدنی های خود را بر روی آن قرار دهند.
نگهدارنده Apple iPad برای تمامی مدلهای iPad مناسب است. با استفاده از این نگهدارنده، می توانید به راحتی به گوشی موبایل خود را در هر زمانی که بخواهید دسترسی داشته باشید.
با استفاده از سیستم شارژ شما می توانید گوشی های اپل، نوکیا، موتورولا، سامسونگ و سونی را به راحتی شارژ کنید.
کیف ذخیره عقب ۲۰ لیتر گنجایش ذخیره دارد.
حمل کننده عقب این امکان را برای شما به وجود می آورد تا بیش از ۳ دوچرخه را با خود حمل کنید.

موتور توربو با قدرت دو برابر

موتور توربو بی ام دبلیو
موتور توربو با قدرت ۸، ۶ و ۴ یکی از اجزاء کلیدی در بی ام دبلیو است. این سیستم باعث افزایش پویایی و صرفه جویی در مصرف سوخت می شود.
بی ام دبلیو سری ۵ سدان ۵۲۸i از بالاترین استانداردها در نمایش توربو با قدرت دو برابر و موتور بنزینی ۸ سیلندر استفاده می کند. این موتور با ۲۰۰۰ تا ۴۵۰۰ دور در دقیقه و حداکثر گشتاور ۶۵۰ نیوتن متر از ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر / ساعت با ۳۳۰ کیلو وات شتاب دارد.

شاسی

شاسی بی ام دبلیو
شما می توانید یک رانندگی اسپورت را با شاسی های بی ام دبلیو سری ۵ تجربه کنید. شاسی بی ام دبلیو امنیت و راحتی شما را تضمین می کند.
محور آلومینیومی عقب مانع از لرزش های جاده ای در موتور می شود و امکان انتقال و راحتی بیشتری را فراهم می آورد. محورهای جلو از لیز خوردن خودرو در جاده های ناهموار جلوگیری می کند.
سنسورهای موجود در بی ام دبلیو، به طور دائم سرعت خودرو را کنترل می کنند. با استفاده از این سیستم ، استابیلایزر به طور دقیق تنظیم می شود و تنظیمات را به سرعت و با دقت تغییر می دهد. این منجر به واکنش دقیق فرمان و افزایش اطمینان در طول رانندگی می شود.

کنترل رانندگی

BMW528i
شما می توانید از دکمه بر کنسول سقفی برای فعال کردن حالت مطلوب استفاده کنید. تغییر از حالت کامفورت ، با موتور استاندارد و تنظیمات گیربکس به روش اکو باعث اثر بخشی می شود و حالت اسپورت رانندگی با تحرک بیشتری را فراهم می آورد.
حالت اکو به میزان قابل توجهی مصرف سوخت را  بیش از ۲۴ درصد کاهش می دهد که به حالت رانندگی نیز بستگی دارد.
سیستم کمک رانندگی با آخرین استاندارد، اطلاعات فنی و مفیدی را در اختیار شما قرار می دهد.
حالت اکو در ترافیک به کاهش مصرف سوخت به شما کمک می کند.

کارایی و عملکرد بی ام دبلیو رضایت شما را تضمین می کند.

X drive بی ام دبلیو

ایکس درایو

این سیستم با چهار چرخ در مقابل هر جاده ای با شرایط مختلف مقاوم است. با سیستم کنترل تثبیت دینامیک و x drive ، خودروی شما ثابت حرکت می کند. این سیستم، انعطاف پذیری قدرت را بین دو محور برای چرخش رانندگی  بهینه توزیع می کند.

گیربکس استپترونیک ۸ دنده

13
این گیربکس به راحتی دنده را تغییر می دهد و شما می توانید حین رانندگی آرامش داشته باشید. این سیستم با سرعت فوق العاده ای کار میکند . به علاوه، در مصرف سوخت نیز صرفه جویی می شود.
دنده می تواند به صورت دستی با استفاده از دسته دنده عوض شود.

 

عملکرد روشن / خاموش خودکار

اکو مد بی ام دبلیو
این عملکرد به شما اطمینان می دهد که سوخت شما فقط در حین رانندگی مورد استفاده قرار می گیرد.
هنگامیکه پشت ترافیک هستید، این دکمه به طور خودکار با خاموش کردن موتور در مصرف سوخت شما صرفه جویی می کند و هنگامیکه شما پای خود را از روی کلاچ بر می دارید و یا هنگامیکه به طور کامل ترمز می کنید، خاموش می شود.

یک سیگنال فعال بودن این عملکرد را نشان می دهد. هنگامیکه شما دنده را تغییر می دهید (به طور دستی) یا پای خود را بر روی ترمز می گذارید، موتور به فعالیت خود ادامه می دهد و شما بدون هیچ تاخیری به رانندگی خود ادامه می دهید. دکمه روشن/ خاموش تنها با فشار دادن یک دکمه تغییر می کند.

سیستم کمک در ترافیک

این سیستم، سرعت خودرو و فاصله خودرو  را در اتوبان کنترل می کند.

سیستم نمایشگر بی ام دبلیو –

BMW Head-Up Display

این سیستم ، اطلاعات مربوط به رانندگی را در جلوی شما آشکار می سازد و این امکان را برای شما فراهم می آورد تا بر رانندگی خود متمرکز شوید.

کنترل کننده لمسی iDrive

سیستم آی درایو بی ام دبلیو
سیستم کنترل کننده iDrive، این امکان را برای شما فراهم می آورد تا این سیستم را با یک دست کنترل کنید. شما به راحتی میتوانید اطلاعاتی مانند مسافت را برای سیستم هدایت کننده با استفاده از دست خط خودتان به راحتی واردکنید.

دید در شب بی ام دبلیو با نقطه نور دینامیک

دید در شب
دید شب بی ام دبلیو و نقطه روشن دینامیک این امکان را برای شما فراهم می آورد تا افراد و حیوانات بزرگتر را در شب حتی در یک مسافت طولانی تشخیص دهید.

چراغ های  بی ام دبلیو

استفاده از این چراغ ها ، رانندگی را در شب برای شما مطمئن تر و راحت تر می سازد. این سیستم دید کافی و عالی را بدون خیره کردن دیگر رانندگان برای شما فراهم می آورد.

کمک پارک

سیستم پارک بی ام دبلیو
با سیستم کمک پارک، شما به راحتی می توانید فضای پارک کافی را برای خود پیدا کنید ، این سیستم همچنین در پارک خودرو به شما کمک می کند.

سیستم های دوربین

BMW528i
کنترل مسافت پارک، فضای اطراف، دوربین دید عقب : با استفاده از این دوربین ، به راحتی می توانید حین وارد شدن به پارک و خروج از جاده، با خیالی راحت رانندگی کنید.

محافظت فعال

محافظت فعال در بی ام دبلیو از وجود هر گونه مانع در حین رانندگی جلوگیری می کند.

دسترسی راحت

این سیستم به راحتی طراحی شده است و این امکان را برای شما فراهم می آورد تا درب خودرو را باز کنید و موتور را بدون استفاده از کلید خودرو روشن کنید.

نمایش تجهیزات با چندین عملکرد

نمایشگر بی ام دبلیو
این سیستم نمایش خوبی از اطلاعات را برای شما فراهم می آورد. سه حالت مختلف نمایش داده می شود: کامفورت ، اکو و اسپورت.

وسایل سرگرمی برای مسافران صندلی عقب

صندلی های عقب BMW 528
صندلی های عقب مجهز به دو صفحه نمایش رنگی ۹٫۲ اینچی و یک درایو دی وی دی ، دسترسی به اینترنت و اطلاعات مربوط به سفر هستند. امکان اتصال MP3، کنسول بازی و هدفون نیز وجود دارد.

مصرف سوخت

شهری در ۱ / ۱۰۰ کیلومتر ۹٫۰–۸٫۴ [۸٫۶–۸٫۱]
بیرون شهری در ۱/۱۰۰ کیلومتر ۵٫۵–۵٫۲ [۵٫۱–۴٫۷]
ترکیبی در ۱ / ۱۰۰ کیلومتر ۶٫۸–۶٫۴ [۶٫۴–۶٫۰]
انتشار گاز CO2 در گرم / گیلوگرم ۱۵۹–۱۴۹ [۱۴۹–۱۳۹]

ظرفیت مخزن به لیتر ۷۰
کارایی موتور
حداکثرسرعت به کیلومتر در ساعت ۲۳۵
شتاب ۰ – ۱۰۰ کیلومتر ۷٫۹

کاری از گروه بازرگانی هیرسا ( کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است)