BMW  سری ۴

BMW سری ۴

طراحی خارجی

BMW Grand Coupe سری 4

طراحی خارجی این خودروبه سمت پویایی حرکت می کند و ظاهری شیک و اسپورت برای خودرو فراهم کرده است.

 

 

طراحی داخلی

BMW Grand Coupe سری 4

طراحی داخلی بی ام دبلیو سری ۴  به گونه ای است که راننده در مرکز قرار گرفته است و این مرکزیت منجر به افزایش تمرکز و توجه راننده می شود.
داخل خودرو از مواد با کیفیت بالا ساخته شده است.

چراغ های جلو LED

چراغ های جلو LED شامل :  پرتو پایین، پرتو انتخابی، چراغ های مه شکن LED، چراغ های کناری و چراغ های روشن در روز می شود.

خطوط و تجهیزات

BMW Grand Coupe سری 4

خطوط بی ام دبلیو
خطوط بی ام دبلیو ظاهری اسپورت، زیبا و مدرن را برای این خودرو فراهم کرده است. بی ام دبلیو سری ۴ کوپه دارای خطوطی لوکس، مدرن و زیبا است. این خودرو متناسب با نیاز شما طراحی شده است.

 

 

پکیج اسپورت M

اسپرت بودن  یکی از ویژگی های کلیدی در بی ام دبلیو سری ۴ کوپه است. این پکیج ظاهری پویا برای خودرو فراهم کرده است.

پکیج ها

پکیج های بی ام دبلیو می توانند لوازم جانبی خاصی را در اختیار شما قرار دهند. از نمایندگی فروش بی ام دبلیو در کشور خود می توانید اطلاعاتی درباره پکیج موجود در خودرو به دست آورید.

لوازم جانبی اصلی بی ام دبلیو

لوازم جانبی این خودرو به شما این امکان را می دهد تا ظاهر اسپورت خودروی خود را دوچندان کنید . در اینجا، شما می توانید تولیدات سفارشی با کیفیت بالا را مشاهده کنید.

 

بی ام دبلیو یک خودروی شخصی خاص
این خودرو با نمایش رنگ های زیبا براساس انتخاب شما، عمق طراحی داخلی را تکمیل کرده است.

BMW Grand Coupe سری 4موتورهای بنزینی TwinPower Turbo

موتورهای بنزینی پویایی و اثر بخشی خودرو را افزایش می دهند.

موتورهای دیزلی TwinPower Turbo

موتورهای دیزلی منجر به افزایش عملکرد و کارایی خودرو می شوند.

BMW Grand Coupe سری 4

حالت SPORT

تنظیمات زیادی در بی ام دبلیو طراحی شده است که می توانید با انتخاب آن عملکرد خودروی خود را افزایش دهید. در حالت اسپورت، موتور و دینامیک رانندگی در جهت یکدیگر عمل می کنند و به شما اجازه می دهند تا یک شیوه رانندگی اسپورت را تجربه کنید .

 

 

گیربکس استرپترونیک ۸ دنده

BMW Grand Coupe سری 4

این گیربکس نه تنها تغییرات هموار را به طور غیر قابل باوری تضمین می کند و صدا را در سرعت بالا کاهش می دهد، بلکه به طور قابل توجهی باعث کاهش مصرف سوخت می شود.

 

 

 

 

کارایی
ایرودینامیک

طراحی بی ام دبلیو سری ۴ کوپه BMW grand coupe به طور خودکار به سمت فلسفه اثر بخشی دینامیک حرکت می کند. این طراحی باعث کاهش مصرف سوخت و مقاومت هوا می شود.

BMW Grand Coupe سری 4

حالت ECO PRO

هنگامیکه شما حالت ECO PRO را انتخاب می کنید، همه چیز به سمت اثر بخشی بیشتر حرکت می کند و بسته به نوع رانندگی شما ، مصرف سوخت تا ۲۰ درصد کاهش می یابد و بنابراین در مصرف سوخت صرفه جویی می شود.

 

عملکرد روشن / خاموش خودکار

چراغ قرمز، ترافیک، عملیات جاده ای در هر موقعیت رانندگی می تواند به موتور خودرو آسیب رساند. به علاوه سوخت نیز به هدر می رود. عملکرد روشن / خاموش خودکار در بی ام دبلیو هنگامیکه خودرو به طور موقت متوقف می شود خاموش می شود و از هدر رفتن سوخت جلوگیری می کند.

شاخص تغییر بهینه خودرو

تغییرات دنده، مصرف سوخت کمتر و سیستم الکترونیک موتور اثر بخش ترین دنده را براساس موقعیت جاده و سرعت موتور شناسایی می کند. یک فلش بر روی صفحه نمایش اطلاعات روشن می شود تا اثر بخشی را با تغییر دنده به سطح بالاتر یا پایین تر تغییر دهد.

سرویس ها و نرم افزارهای کاربردی

BMW Grand Coupe سری 4

سرویس های کاربردی در طول رانندگی
این سرویس ها، انواع گسترده ای از اطلاعات، سرگرمی و ویژگی خدمات را در جاده به شما نشان می دهند.
سرگرمی آنلاین
این سرویس امکان دسترسی شما به بیش از ۱۲ میلیون موزیک را  فراهم می آورد بدون اینکه از وسیله دیگری مانند تلفن هوشمند استفاده کنید.
بلوتوث
مرکز بلوتوث به شما اجازه می دهد تا زمانی که در خودروی خود سپری می کنید موثرتر باشد. اتصال بلوتوث و USB بدین معنی است که شما می توانید زندگی روزانه خود را سازماندهی کنید. ایمیل ، جلسات، کارها و پیغام های متنی در بر روی صفحه نمایش دیده می شوند و یا از طریق اسپیکرها پخش می شوند. این سیستم باعث میشود شما زمان بیشتری در خودرو خود سپری کنید .
اینترنت
در خودرو می توانید به مکانهای مختلف در دنیا دسترسی داشته باشید. URL به راحتی وارد می شود و با استفاده از iDrive یک لیست برای دسترسی شما باز می شود.
اطلاعات ترافیک در زمان واقعی
این سرویس اطلاعات ترافیکی را در زمان واقعی به شما نشان می دهد. جزئیات دقیق از زمان و مدت این اطلاعات به شما کمک می کند تا زمان خود را تنظیم کنید.
تماس ضروری هوشمند
این سرویس امکان تماس های سریع را فراهم می آورد و توسط افرادی با تجربه به زبان مورد نظر شما پشتیبانی می شوید. اگر یک تصادف شدید رخ دهد، این سیستم به طور خودکار عمل می کند.

سیستم های کمک راننده

صفحه نمایش بی ام دبلیو

در این صفحه نمایش می توانید اطلاعات مربوط به رانندگی را مشاهده کنید. با استفاده از این سیستم می توانید به طور کامل بر رانندگی خود تمرکز کنید.

سیستم های دوربینی

کنترل فاصله پارک، محیط اطراف و دوربین عقب که دید خوبی را برای شما به هنگام پارک فراهم می آورد. با استفاده از سیستم کنترل فاصله پارک در جلو و عقب خودرو، می توانید با خیال راحت خودروی خود را پارک کنید.

کروز کنترل فعال با سیستم توقف و حرکت

کروز کنترل فعال با سیستم توقف و حرکت شامل کنترل و رادار هایی می باشد که امنیت و راحتی بیشتری را در طول زمان برای شما فراهم می آورد. به علاوه، این سیستم فاصله شما را با خودروی جلویی اندازه گیری می کند و یک فاصله از پیش انتخاب شده را حفظ می کند.

پشتیبانی فعال

پشتیبانی فعال در بی ام دبلیو یک سیستم پشتیبانی و پیشگیرانه است. بعد از اینکه کمربند بسته می شود، این سیستم به طور خودکار فعال می شود .

چراغ های جلو با شدت نور انتخابی

این چراغ ها با انتشار پرتو و نور آسایش شما را در هنگام رانندگی در جاده در سرعت بالا تضمین می کند. همچنین میزان دید شما در تاریکی افزایش می یابد.

محدود کردن سرعت

با استفاده از سیستم محدود کردن سرعت می توانید مطمئن رانندگی کنید. این سیستم به شما نشان می دهد که سرعت کنونی شما مجاز نیست. این اطلاعات بر روی صفحه نمایش قابل دید است.

پکیج کمک در رانندگی

BMW Grand Coupe سری 4

پکیچ کمک به رانندگی ، ترکیبی از سیستم های دوربین  خروج از خطوط و سیستم هشدار در نزدیک شدن به عابر پیاده است که باعث فعال شدن ترمز می شود.

 

 

 

XDrive بی ام دبلیو

سیستم XDrive باعث افزایش ثبات، امنیت و قدرت شده است. به ویژه، در شرایط سخت قدرت بیشتری در جاده اعمال می شود.

 

راحتی و امنیت

BMW Grand Coupe سری 4
صندلی و کمربند راحت

طراحی صندلی و کمربند ایمنی خودرو به گونه ای است که می توانید احساس آرامش و امنیت داشته باشید.

 

 

بازشدن درب عقب اتومبیل بدون تماس

BMW Grand Coupe سری 4

هنگامیکه در پشت خودرو ایستاده اید، در حالیکه خرید کرده اید و دستانتان پر است. حالا باید در جیب خود به دنبال کلید ماشین بگردید. اما با این سیستم خلاقانه می توانید احساس آرامش داشته باشید، فقط کافی است که پای خود را تکان دهید و می بینید که صندوق عقب باز می شود.

امنیت بالا و پنهان بی ام دبلیو سری ۴

طراحی این خودرو براساس مواد با ساختار با مقاومت بالا و ساختاری سبک و هوشمند است. سیستم ها با کارایی و اثر بخشی بالا حفاظت کامل و حداکثر را در تمامی زمان ها تضمین می کند.

سرویس جامع بی ام دبلیو

این سرویس اولین قدم به سوی رضایت از رانندگی است. این یک پکیج خدماتی است که  تمامی خدمات ضروری را پوشش می دهد. این سرویس به صورت جهانی به کار برده می شود و تمامی مناطق قابل استفاده است .

BMW Grand Coupe سری 4

 

کاری از گروه بازرگانی هیرسا ( کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است)