تویوتا کرولا هیبرید ۲۰۱۶

تویوتا کرولا هیبرید ۲۰۱۶

محبوبیت بین المللی این خودرو انکار ناپذیر است و این مدل سبزترین کرولا تولید شده تا کنون میباشد . Corolla Hybrid بر اساس Corolla GLX ساخته شده است و علی رقم اینکه مصرف کمتری دارد ، غملکرد بهتری دارد .

آقای Mornis ، مدیر تولید تویوتا میگوید : تویوتا کرولا، تا کنون پر فروش ترین خودروی جهان بوده است و اکنون با استفاده از موتور های هیبریدی در این خودرو ، می توانیم از همیشه موفق تر باشیم .

این خودرو برای کسانی مناسب است که می خواهند کربن دی اکسید کمتری در راستای بهبود آلودگی محیط زیست تولید کنند . این خودرو با اینکه هیبرید است ، اما هیچ کمبودی از لحاظ کیفیت رانندگی از خودروهای بنزینی یا گازوئیلی ندارد و لذتی چه بسی بیشتر می تواند به شما القا کند .

موتور ۱٫۸ لیتری این خودرو شتاب خوبی فراهم می کند. اما این در صورتی است که پا را تا انتها روی پدال گاز قرار دهید . در تست رانندگی این خودرو چند بار ازحالت EV (ماکسیمم حالت استفاده از موتور الکتریکی خودرو) استفاده کردیم ولی باز هم، تویوتا کم نیاورد و شتابش همچنان بالا ماند.

مصرف سوخت این خودرو، در هر ۱۰۰ کیلومتر ، حدود ۴٫۱  لیتر بنزین است. این در حالیست که مصرف سوخت کرولا GLX و Levin ZR حدود ۶٫۱ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر میباشد .

تویوتا کرولا هیبرید 2016کرولا، بهتر از انتظارات شما است.
تویوتا کرولای هیبریدی با ترمز های ارتقا یافته راهی بازار می شود  و  با لاستیک های میشلن که اصطکاک بسیار کمتری با زمین دارند ، مصرف این خودرو کاهش یافته است . همچنین در این مدل سیستم تعلیق ارتقا یافته و باعث بهبود هندلینگ این خودرو شده است. در جلو این خودرو از چراغ های LED مخصوص روز و شب با تنظیم کننده اتوماتیک و شیشه شور چراغ های جلو استفاده شده است. طراحی داخلی نیز منظم تر و شیواتر شده است . یک قدرت سنج جایگزین سرعت سنج شده و یک نمایشگر ۴٫۲ اینچی چند رسانه ای نیز در جلوی خودرو قابل دسترسی میباشد .
دکمه استارت و ریموت ورودی خودرو مانند مدل قبلی است . کروز کنترل ، فرمان چرمی با دکمه های ضبط و نمایشگر و همه آپشن های دیگر، مانند شیشه ها و آینه های برقی مانند قبل است .

کرولا هیبرید در یک نگاه کلی :

مدل Corolla Hybrid
موتور هیبریدی / بنزینی ۱٫۸ لیتری
قیمت  از ۳۸/۴۹۰  دلار
ایمنی ۵ ستاره
قدرت ۱۰۰kw
گیربکس CVT (بدون چرخ دنده و کاملا برقی)
 مصرف سوخت ۴٫۱ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر
نوع دیفرانسیل دیفرانسیل جلو
سرنشین ۵

 

ایمنی :
کنترل کشش در سربالایی
ترمز ABS ، EBD و ترمز کمکی
۷ ایربگ
کنترل پایداری

کاری از گروه بازرگانی هیرسا ( کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است)