Quattroporte GRAN SPORT در برابر Quattroporte GRAN LUSSO

Quattroporte GRAN SPORT در برابر Quattroporte GRAN LUSSO

مازراتی Quattroporte  GRAN SPORT در برابر  مازراتی  Quattroporte GRAN LUSSO

مازراتی برای سال ۲۰۱۷، مدل Quattroporte  را در دو تیپ مختلف عرضه می کند، که هر کدام، مشخصات خاص و منحصر بفرد خود را دارند.

مازراتی خریداران مازراتی Quattroporte S و Quattroporte SQ4  این اختیار را دارند که مدل GRAN SPORT و یا GRAN LUSSO را برای خود برگزیدند .

کمپانی مازراتی برخی بروز رسانی هایی انجام داده است، که هر دو مدل GRAN SPORT و GRAN LUSSO را شامل میشود . این دو مدل، در برخی خصوصیات با هم تفاوت دارند. ما میخواهیم ببینیم این تفاوت ها چه هستند تا اگر خواستید یک مازراتی Quattroporte بخرید، بدانید کدام مدل برای شما مناسب تر است .

اگر بخواهیم شاخصه لوکس بودن این دو خودرو را مورد بررسی قراردهیم ، باید بگوییم که اتاق مدل GRAN LUSSO از یک پارچه ابریشمی و خاص بنام (Ermendo Zegna) تشکیل شده است.  داشبورد، از چوب گرانبهای Rodica و فرمان از چرمی بسیار مرغوب شکل گرفته اند . حتی صندلی های عقب داراری گرم کن هستند و چهار سیستم گرمایشی سرمایشی جدا برای هر یک از سرنشینان در نظر گرفته شده است. همچنین یک آفتابگیر برقی برای سرنشینان عقب وجود دارد که نهایت راحتی را برایشان به ارمغان می آورد.

مازراتی

در فضای بیرونی ، شاهد طراحی ناب و با اصالت ایتالیایی هستیم. دماغه بسیار پایین کاپوت خودرو و بال رنگی در عقب ،نشانه های ظاهری این خودروی لوکس هستند. لاستیک های پهن با رینگ ۲۰ اینچی و کالیبر ترمزهای سفید و مشکی، ظاهر این خودرو را بسیار خاص کرده اند .

مازراتی

 

 

خلاصه ای از تفاوت این دو برادر ایتالیایی:

 

GRAN LUSSO در برابر GRAN SPORT
بال رنگی ویژگی خارجی بال اسپرت مشکی
۲۰اینچی mercurio و لوگوی همرنگ رینگ رینگ ۲۱ اینچی Titamo  با لوگوی آبی رنگ مازراتی در وسط رینگ
ابریشم ناب zegna و برخی جاها از جنس نیم چرم یا تمام چرم طبیعی است.

داشبورد از چوب Rodica

طراحی داخلی فیبر کربن ،نیمه چرم یا تمام چرم بودن برخی جاها و داشبورد از چوب مشکی پیانو
صندلی با سیستم تهویه و گرمایشی صندلی ها صندلی های اسپرت

 

ویژگی های مازراتی(Quattropporte Gran Sport)

مدل Gran Sport خشمگین بودن بیشتری را از مازراتی به ارث برده. صندلی هایش به طوری است که شما را بیشتر تحت پوشش قرار می دهد. فرمان اسپرت پوپشیده شده از فیبر کربن و چرم ، پدال های تعویض دنده پشت فرمان آلومینیومی و پدال های پایینی از جنس فولاد ضد رنگ با مقاومت بسیار بالا است که حسی فوق العاده به شما میبخشند. جلو پنجره آن پایین و مشبک است که عملکرد فوق العاده ای با هوای ورودی انجام می دهد. رینگ های ۲۱ اینچی این مدل همراه با لوگوی آبی مازراتی در وسط رینگ و کالیبر قرمز رنگ ترمز ، جلوه ای منحصربه فرد به این خودرو داده است .

مازراتی

کاری از گروه بازرگانی هیرسا ( کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است)