مقایسه هوندا CR-V با کیا sportage

مقایسه هوندا CR-V با کیا sportage

ارزش

مقایسه هوندا CR-V و Sportage

۴۵/۷۹۰$      Honda cr-v
این خودرو با نمای داخلی زیبا مجهز به سیستم تهویه مطبوع ،  مسیریاب ،سانروف ، بدون کلید و دارای دکمه استارت می باشد . قیمت آن ۲۰۰۰$ بیشتر از کیا است و هزینه سرویس آن ۱۹۵۲$ در مدت ۳ سال یا ۶۰٫۰۰۰  کیلومتر است و بهتر است که هر ۶ ماه یکبار سرویس شود.

kia-sportage-2016-3

Kia sportage       ۴۳/۴۹۰$ 

با دنده بیشتر و چرخ ۱۹ اینچ و پارک خودکار ، شارژ بی سیم تلفن همراه ،دارای درب عقب اتوماتیک  . با ۷ سال گارانتی . هزینه سرویس خودرو ۱۱۵۲$ برای ۳ سال یا ۴۵٫۰۰۰ کیلومتر می باشد .

طراحی 

images-2

     Honda CR-v

در سال ۲۰۱۱ طراحی و در سال ۲۰۱۵ تولید شد . مدل جدید آن در سال آینده به بازار می آید . این مدل پر طرفدار شامل صندلی راحت،سیستم کنترل صدا برای آیفون ، فضای راحت برای سرنشینان جلو  و  صندلی عقب فوق العاده راحتی دارد .

images-3

Kia sportage

لاستیک های کمی کوتاه تر از CR-V اما چرخ هایی کمی بزرگتر  .
از مزیت های خودرو سهولت استفاده از صفحه نمایش لمسی در حال حرکت و سیستم شارژ بی سیم تلفن همراه می باشد  . فضای صندلی عقب بهتر است که، بزرگ تر باشد .

موتور    

     Honda CR-v

مقایسه هوندا CR-V و Sportageاین خودرو با موتور ۲/۴ لیتری ، ۴ سیلندر با توان ۱۸۷ اسب بخار و گشتاور ۲۲۲ نیوتن بر متر ، پنج دنده و ۴ سیلندر است و مصرف سوخت ۸/۷ لیتر در هر صد کیلومتر است .  مصرف بالایی  برای وسیله نقلیه با وزن ۱۵۰۰kg را دارد .

 

مقایسه هوندای CR-V و اسپرتیج

 kia sportage
با حجم موتوری شبیه به Honda با توان ۱۸۰/۹ اسب بخار و گشتاور ۲۳۲ نیتوتن بر متر ، ۶ دنده اتوماتیک که دارای طرفداران بسیاری است . مصرف سوخت آن ۸/۵  لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر و در ۴۰۰ کیلومتر مصرف آن به  ۹/۳ لیتر هم می رسد  . وزن این ماشین ۱۶۰۰kg می باشد .

       ایمنی   
  Honda cr-v
این خودرو از امنیت بالایی برخوردار است ودارای ۵ ستاره در تست تصادف ، سیستم مسیریاب ، سنسور و دوربین عقب می باشد.
2014-honda-odyssey-interior-rearview-camera

                                                                                                   

 Kia sportage
داراری سیستم هشدار خودکار ،سیستم تشخیص نقطه کور ،سیستم حفظ در لاین ، دوربین عقب  ،سیستم مسیر یاب ،سنسور عقب و جلو ، سیستم کمک ترمز هوشمند در شرایط اضطراری و دریافت ۵ ستاره از ANCAP

مقایسه هوندا CR-V با کیا sportage

حرکت              

  Honda cr-v
این ماشین خیلی نرم و راحت است و دارای سیستم هشدار دهنده کیلومتر در سرعت بالا می باشد .

Kia sportagevolvo-concept-26-2_3f52d-600x359
اسپورتیج خیلی نرم و راحت تر نسبت به cr-v است و سه حالت رانندگی اکونومی ، اسپرت ، استاندارد دارد و دارای سیستم هشدار دهنده برای عابر پیاده می باشد .

کاری از گروه بازرگانی هیرسا ( کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است)