گرانترین و بهترین خودرو های پلیس در جهان

گرانترین و بهترین خودرو های پلیس در جهان

گرانترین و بهترین خودرو های پلیس در جهان

 

Lamborghini Gallardo  -۱

Lamborghini-Gallardo-LP560-4

با نهایت سرعت ۳۲۶ کیلومتر در ساعت، شتاب ۰تا ۱۰۰ تنها در ۳/۲ ثانیه، ۵۶۰  اسب بخار قدرت و قابلیت ۴ چرخ متحرک، این خودرو از بهترین ماشین پلیس های دنیاست و کمتر کسی می تواند از دست آن فرار کند. این خودرو در ایتالیا مشغول به انجام وظیفه است و در قسمت پلیس جنایت و تصادف از این خودرو استفاده می شود.

Brabus G63 AMG  -۲

Mercedes-Benz-Brabus-4x4

این خودرو برای استفاده در محیط های خارج از جاده ایده آل است زیرا به راحتی و با نهایت سرعت می تواند در هر مسیری به مقصد برسد. این خودرو ۲ دیفرانسیل است و در ۴/۹ ثانیه از حالت سکون به ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می رسد. نهایت سرعتش ۲۴۰ کیلومتر در ساعت است و ۶۹۰ اسب بخار قدرت دارد. این خودرو توسط پلیس در دبی استفاده می شود.

Lexus IS-F  -۳

Humberside-Police-Lexus-IS-F

این خودرو در بیرمنگام انگلستان استفاده می شود. ۴۱۶ اسب بخار قدرت دارد و بخاطر نمایشگر خوبش، به پلیس اجازه می دهد تا به راحتی به شبکه کنترل خودروها متصل شوند. شتاب ۰ تا ۱۰۰ این خودرو ۴/۸ ثانیه است و سرعت نمونه الکتریکی آن به ۲۷۰ کیلومتر در ساعت محدود شده است.

Dodge charger  -۴

2012-Dodge-Charger

پلیس آمریکا وقتی این خودرو عضلانی را انتخاب کرد که ford crown Victoria از رده خارج شده بود و آنها به دنبال خودرویی بودند که قابلیت بسیار بالایی داشته باشد تا با هر شرایطی سازگار باشد. پیشرانه این خودرو ۲۹۲ اسب بخار قدرت دارد اما نهایت سرعتش کمی از ۲۰۰ کیلومتر در ساعت کمتر می باشد.

۵-  Jaguar XF

Jaguar-XF

این خودرو به عنوان ماشین اصلی پلیس در انگلستان استفاده میشود و ظاهر و رنگش ما را یاد پلیس های سوار بر اسب با کلاهی بر سر در انگلستان می اندازد. نهایت سرعت این خودرو ۲۵۰ کیلومتر در ساعت می باشد و در ۶/۴ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می رسد. همچنین سیستم سوخت رسانی این خودرو دیزلی است.

۶-  Nissan GT-R

638919850087679780

 

با نگاهی به این خودرو و شناختی که از این هیولای ژاپنی داریم ، دلمان برای کسانی که از دستش فرار می کند می سوزد. این خودرو در ۳/۲ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت میرسد و سرعتش در نهایت به ۳۱۰ کیلومتر در ساعت خواهد رسید. این ماشین پلیس در برخی ایالت های آمریکا استفاده می شود.

۷-  سوپراسپرت ها

Dubai-police-Bugatti

در دبی، پلیس گاها از سوپر اسپرت ها و یا ابر خودرو ها استفاده می کند. قابل توجه است که گرانترین خودروهای پلیس دنیا در دبی استفاده می شود مانند:

Lamborghini Aventador LP 700, Ferrari FF, Mercedes Benz SLS, Bently Continental, Aston Martin One-77, Bugatti Veyron, Audi R8, McLaren MP4-12C, Hummer H3 و…

که هزینه هر کدام از آنها از چند صد هزار دلار تا چند میلیون دلار متغییر است.

۸-  Lotus Evona

Lotus-Evora-S (1)

این خودرو به پلیس برخی شهرهای اروپایی  تحویل داده شد تا با سرعت و شتاب زیادش، تمام مختلفان را بگیرد و همیشه خودرویی سریعتر از اکثر خودروهای مردم در اختیار پلیس باشد.

۹-  Brabus CLS V12

Brabus-CLS-V12-S-Rocket - Copy

جالب است که در آلمان از پورشه برای پلیس استفاده نشده و از یک CLS 12 سیلندر ، با نهایت سرعت ۳۶۲ کیلومتر در ساعت و ۷۳۰ اسب بخار قدرت استفاده شده است. فضای داخلی بسیار زیاد این خودرو، یکی از امتیازات دیگرش بوده و بعنوان ماشین پلیس انتخاب شده است.

 

کاری از گروه بازرگانی هیرسا (کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است)