۲۰۱۸ Mercedes-Benz S-Class

۲۰۱۸ Mercedes-Benz S-Class

مرسدس کلاس c

مرسدس بنز کلاس s

مرسدس بنز کلاس s در سال ۲۰۱۳ وارد بازار شد و موجب نوآوری زیادی به خصوص در حوزه امنیت در بازار شد . به علاوه به عنوان یک خودرو اسپرت تر و راحت تر در مقایسه با اس کلاس قبلی، مطرح شده و به خاطر راندن خارق العاده، شتاب راحت آن و لوکس بودن و تکنولوژی بالای آن مورد ستایش است. در سال ۲۰۱۳ این خودرو هیچ رقیبی نداشت چرا که هم BMW سری ۷ و هم آیودی A8 سه سال قدیمی تر از آن بودند. در سال ۲۰۱۶ BMW دارای خودروی جدید سری ۷ در نمایشگاه خویش بوده در حالی که کادیلاک تنها به بخش دارای اندازه کامل با مدل دارای برندی جدید به نام CT6 به آن ها پیوسته، از این رو مرسدس بنز اکنون به دنبال به روز رسانی کلاس اس خود برای مدل ۲۰۱۸ است و مدل کنونی خود را مورد آزمایش قرار داده است در حالی که پاپارتزی ما با پوشش بسیار کمی روی بدنه و در جاده ها ظاهر شده، اس کلاس اصلاح و به روز شده ظاهرا مشابه مدلی است که قرار است جایگزین آن شود. این می تواند تا زمانی که سدان به سمت تولید نزدیک تر شود تغییر نماید اما ما انتظار طراحی مجدد و قابل توجهی در آن نداریم. بلکه به جای آن آلمانی ها بر بخش داخلی آن متمرکز اند. در حالی که اس کلاس بسیاری از تکنولوژی هایی را که مرسدس در مدل ای کلاس در سال گذشته معرفی نموده را خواهد داشت، مهندسین نیز به دنبال به روز رسانی آن هستند اما بیش از چند اسب بخار اضافه را انتظار ندارد چون اس کلاس در مقایسه با مدل ها رقیب خود ، قوی است. متن را دنبال کنید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص بیایید و مطمئن شوید که منتظر به روز رسانی مدل جدید اس کلاس هستید.

مرسدس بنز کلاس c

بخش بیرونی خودرو:

در حالی که اس کلاس ۲۰۱۸ کشیده تر شده است ، تنها دارای یک تغییر چشمی ملایم است که بیشتر به چراغ جلو و عقب و چراغ های کوچک و tuck مربوط می باشد. ماشین های تست اخیرا لامپ های جلوی به سمت بالا دارند و سپر مستتر شده، یکی از آیتم های تغییر یافته است. اخیرا ماشین جدید دارای مخزن  بزرگتری است و دریچه مرکزی آن دوباره طراحی شده است. پنجره ها ها نیز تغییر یافته و جدید شده و دارای سه slat افقی دو برابر به جای طرح slat 4 قبلی است. این عنصر جدید ظاهرا در grille شناور است و باعث شده تا اس کلاس، اسپورت تر به نظر برسد. قالب اصلی مشابه مورد قبلی است و در قسمت پشت آن، همه چیز شبیه مورد قبلی است و همان چراغ عقب lid کروم روی درب صندق عقب و سپر را داراست.

با این حال این لایه های کمو روی چراغ های عقب و سپر به ایجاد چند تغییر جزئی اشاره دارد. احتمالا در خصوص ویژگی های چراغ های عقب، نوار LED تغییر یافته و سپر دارای بخش مدل سازی شده کمتری است. به علاوه می توانید نگاهی به طراحی جدید چرخ ها رنگ جدید بدنه و پکیج طراحی جدید بیاندازید.

بخش داخلی خودرو:  این جا هامن جایی است که اس کلاس توجه بیشتری را به خود جلب نموده است چون بخشی داخلی خود را به روز نموده و تمام تکنولوژی های جدید را که اخیرا در خصوص مدل ای کلاس جدید خود معرفی نموده، در اس کلاس نیز به کار برده است. به لحاظ چشمی، ماشین چند تغییر جزئی در nip و tuck در داشبورد و بخش کنسول مرکزی و نیز گزینه های جدیدی در خصوص وسایل داخلی ماشین به مدل قبلی افزوده است. یک تغییر مهم دیگر ،اضافه کردن فرمان با کلید لمسی است . این ویژگی در ای کلاس به عنوان اولین در دنیا در صنعت خودروسازی ارائه شد و یک اقدام افقی و عمودی همچون صفحه تبلت یا اسمارت فون بوده است. این نوآوری به راننده اجازه می دهد تا ویژگی های سیستم سرگرمی را تنها با استفاده از انگشت خود کنترل کند و این امر، امنیت پشت فرمان را بالا می برد.

اس کلاس نیز دارای سیستم به روز رسانی شده اطلاعات با منو و کارکرد دارای طراحی مجدد است که برای اولین بار روی ای کلاس نصب شده است. هر چند این دو اس کلاس شبیه هم هستند. اما تغییرات جزئی در سدان  فول سایز، نمایش منحصر به فردی به آن داده است. به علاوه بخش داخلی خودروی اس کلاس با سیستم LED کم مصرف در ۶۴ رنگ ارائه شده که در ای کلاس کوچک تر هم، قبلا این سیستم عنوان شده بود.

در نهایت به جز این که سدان دارای سیستم راندن بدون راننده است که راندن اس کلاس را تا سرعت ۱۳۰ mph امکان پذیر ساخته است، این سیستم از ترمز و گاز خودکار استفاده می کند و نیز فرمان خودکار ، پیچ های ملایم را کنترل می کند. این ویژگی، اس کلاس را به یک ماشین نیمه خودکار تبدیل نموده است.

رانشگر:

اس کلاس با ظاهر کشیده همچون مدل های قبلی باید همان سیستم رانشگر را داشته باشد اما احتمالا مرسدس به هر کدام کمی قدرت بیشتر افزوده است . تنظیمات u.s باید بدون تغییر بماند و شامل s550 – s550e – s550 = 4matic و s600 است. s550 و ۴matic s550 با دو توربین و ۴٫۷ لیتر v8 کار می کند در حالی که s550e همان انتقال قدرت هیبریدی را دارد که شامل دو توربین ۵٫۳ لیتر v6 و یک موتور الکتریکی است. اولی دارای ۴۴۹ اسب بخار است و دومی ۳۲۹ اسب بخار دارد. s600 نیز از دو توربین ۶٫۵ لیتر v12 استفاده می کند و ۵۲۳ اسب بخار تولید می کند. انتظار نداشته باشید که هر کدام از این واحد ها بیش از ponies 15 در این خودروهای دارای ظاهر کشیده را داشته باشند.

قیمت خودرو:

قیمت اس کلاس جدید باید در مقایسه با مدل کنونی کمی بالاتر باشد. در خصوص مدل های سال ۲۰۱۶، s550 و s550e از ۹۵٫۶۵۰ دلار شروع می شود و s550 4matc از ۹۸٫۶۵۰ دلار شروع می شود در حالیکه s600 حدود ۱۶۹٫۰۵۰ دلار است.

رقابت:

زمانی که شکل کنونی اس کلاس از راه رسید اکثر رقبای آن قدیمی بودند. در همین حین BMW سری ۷ جدید را به بازار ارائه داد که نسبت به قیمتش در مقایسه با مرسدس، مناسب تر بود. سری ۷ که حول سبک جدید BMW طراحی شده بود بیش از هر زمان، اسپورت بود اما همچنان زیبایی و ظرافت خود را داشت. داخل آن لوکس تر و مرتب تر بود و جدیدترین تکنولوژی و گران ترین مواد بازار در آن به کار رفته بود. Lineup موتور چندان متنوع نیست اما می توانید بین ۳ لیتر inlinesix و ۴٫۴ لیتر v8 یکی را انتخاب نمایید. اولی دارای ۳۲۰ اسب بخار و ۳۳۰ فوت پوند است در حالی که دومی ۴۴۵ اسب بخار و ۴۸۰ فوت پوند ایجاد می کند. تنها مشکل آن این است که بیمر هنوز گزینه هیبریدی v12 را ندارد. قیمت آن از ۸۱٫۳۰۰ دلار شروع می شود و in linesix آن از ۹۷٫۴۰۰ دلار با v8 آغاز می شود.مرسدس کلاس c

کادیلاک CT6 :

 CT6 ، سدان رده بالای جدید کادیلاک است و لوکس ترین خودرویی است که آمریکا در یک زمان طولانی به بازار ارائه نموده. هر چند طراحی آن در مقایسه با مرسدس ضعیف تر است اما در داخل آن از بهترین مواد استفاده شد و به خاطر جعبه کنسول مرکزی ۲٫۲ لیتری که دارد بهترین مخزن را داراست. به علاوه دارای صفحه نمایش لمسی ۱۰٫۲ اینچ، دوربین ۳۶۰ درجه، سیستم کنترل آب و هوای ۴ فصل و دستگاه صوتی BOS با ۳۴ اسپیکر است. قدرت آن از inlinefour 2 لیتری با ۲۶۵ اسب بخار و vs 6.3 لیتری با ۳۳۵ اسب بخار و نیز V6 3 لیتری با ۴۰۰ اسب بخار به دست می آید که در مقایسه با برترین اس کلاس سری ۷ دارای قدرت کمتری است اما مدل بهتر آن به زودی به بازار خواهد آمد. قیمت گذاری از ۵۳٫۴۹۵ دلار شروع می شود و برای مدل های جدید به ۰۰۰/۶۰ دلار هم می رسد.

مرسدس کلاس c

نتیجه:

 اس کلاس با پیشرفت گسترده ای که نسبت به خودروهای قبلی خود داشته اکنون یکی از مهم ترین خودروهای لوکس فول سایز در بازار است و دارای ترکیب ناموازی لوکس بودن و تکنولوژی، راحتی باور نکردنی در راندن و فهرستی بی انتها از امنیت و سرگرمی است که بهتر شدن آن را بسیار دشوار ساخته است. خوشبختانه مرسدس چندین تکنولوژی جدید دارد که ما اکثر آن ها را در ای کلاس جدید دیده ایم که در اس کلاس هم به کار رفته است. در حالیکه چند تغییر جزئی چشمی، آن را برای ۴-۳ سال دیگر همچنان جدید نگه می دارد.

 

 

 

 

کاری از گروه بازرگانی هیرسا ( کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است)