BMW 2002 جدید

BMW 2002 جدید

p90219729_highres

خیلی خودروهای کم و انگشت شماری هستند که چنین اصالتی دارند و با ظاهر جذاب خود، چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کنند. BMW 2002 جدید، با الهام از مدل قدیمی و خاطره انگیز این خودرو، توانسته بخوبی این کار را انجام دهد.

این خودرو طراحی شده تا یاد خودروی BMW 02 افسانه ای ۵۰ سال پیش را زنده کند. این خودروی افسانه ای و زیبا توانسته بود بخش عمده ای از شهرت BMW را از آن این شرکت کند. آقای Adrianavan hooydank(طراح بزرگBMW )، می گوید: این خودرو، چیزی است که BMW را BMW می سازد و یکی از جذاب ترین خودروهای این کمپانی خواهد بود.

p90219726_highres

 

از زمانی که BMW M2 روانه بازار شد، ۲۰۰۲ جدید روی میز طراحی قرار گرفت. مشخصه بارز BMW، یعنی دماغه کوسه ای جلو، در این خودرو بخوبی قابل رویت است. قسمت جلوی کاپوت این خودرو دارای بالچه بزرگی است و ما را یاد همان ۲۰۰۲ دهه ی ۷۰ می اندازد. نکته ای قابل توجه، فاصله این خودرو تا زمین است که بسیار اندک است.

 

 

 

طراحی عقب این خودرو، حاصل ترکیب ۲۰۰۲  قدیمی با انحناهای جدید و مدرن است. چراغ های مستطیلی شکل عقب طوری طراحی شده اند که در صورت روشن شدن، داخلشان معلوم می شود و وقتی خاموش اند، مشکی رنگ و مات هستند. همچنین، رینگ های استفاده شده در این خودرو ۲۰ اینچی اند و با کالیبر ترمز های طلایی رنگ و لوگوی M در وسط آنها، جلوه ای ویژه به این خودرو بخشیده اند. پیشرانه این خودرو، ۳ لیتری و دارای ۶ سیلندر خطی است که از یک توربو شارژر بهره می گیرد. بسیاری از موارد استفاده شده در این خودرو، مانند: پیستون ها، نوع لوله اگزوز خاصش و …. مشابه BMW M3 میباشند.

p90219718_highres

این خودرو، ۳۷۰ اسب بخار قدرت و ۵۰۰ نیوتن متر گشتاور تولید می کند.

 

کاری از گروه بازرگانی هیرسا ( کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است)