Nissan juke

Nissan juke

نگاه اجمالی : 
این یک خودروی کراس اوور نسبتاً کوچک است که مشاهده می کنید و بیشتر، از آن بعنوان یک کراس اوور شهری یاد می شود. ظاهر عجیب Juke، چشم هر بیننده ای را به خود جلب میکند و همه را با یک کراس اوور منحصر به فرد روبرو می سازد. این خودرو تقریباً هیچ قابلیت آفرودی ندارد و برای این کار ساخته نشده است.

images122472_10_5
این خودرو در جهان بسیار پرفروش بوده است و برای نیسان، مانند تیری بوده که به وسط سیبل برخورد کرده است. زیرا Juke در بین ۱۰ خودروی پرفروش دنیا قرار دارد. ظاهر این خودرو طی سالیان تغییر یافته اما اصالت خود را حفظ کرده است.
رانندگی :
رانندگی و سواری این خودرو خوب است و با هندلینگ عالی و اسپرت خود، حس خوبی به راننده دست می بخشد. قیمت این خودرو نسبتاً پایین است و خریدش بسیار به صرفه میباشد. پیشنهاد می شود بجای مدل پایه این خودرو که موتوری ۱/۶ لیتری دارد، مدل دیگر آن با موتور ۱/۲ لیتری DIG-T دارای توربوشارژر که بسیار به صرفه است و مصرف سوخت کمتری دارد، استفاده نمایید.

images136642_10_5
مدل موتور Nismo Rs، بسیار هیجان انگیز تر است و در دو نسخه دیفرانسیل جلو ۲۱۸ اسب بخاری و یا دو دیفرانسیل ۲۱۴ اسب بخاری عرضه می شود. گیربکس این مدل CVT است و این نوع گیربکس، هیجان رانندگی را از شما میگیرد. بنابراین، خرید مدل استاندارد این خودرو عاقلانه تر بوده و با شتاب ۰ تا ۱۰۰ هفت ثانیه ای اش، بسیاری از خودرو ها مثل Ford Fiesta را غافلگیر می کند.
طراحی داخلی :
در داخل Juke، جنس برخی جاها از پلاستیک است و صفحه نمایشگر داخلی نسبتا ً کوچکی برایش تعبیه شده است. اگرچه صندلی هایش مانند اکثر خودروهای SUV، از خودروهای معمولی و سدان بزرگتر و راحتر است. صندلی های بلند و ستون پهن عقب حس خوبی به شما می دهد و اکثر تیپ های این خودرو با دوربین دنده عقب عرضه میشوند.

تنها نقطه ضعفی که در طراحی این خودرو به چشم میخورد، فضای محدود صندوق عقب است که تنها ۳۵۴ لیتر ظرفیت بار دارد و از این لحاظ، از اکثر رقیبانش پایینتر قرار میگیرد.

 

کاری از گروه بازرگانی هیرسا (کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است)