کمپانی رولزرویس این خودروی کوپه را برای افراد بسیار ثروتمند ساخته است. استارت پروژه Sweptail سال ۲۰۱۳ زده شد. زمانی که یک فرد بسیار ثروتمند به رولزرویس سفارش کرد تا خودرویی برایش بسازند که شبیه هیچ خودروی لوکس دیگری نباشد و او را کاملا متمایز کند. سرانجام این اتفاق افتاد و این خودرو در نمایشگاه Eleganza رونمایی شد.

3_jl80425

جلو پنجره این خودرو از تمام رولزرویس های تولید شده تا کنون بزرگتر است و از آلمینیومی با کیفیت بسیار عالی ساخته شده است که با هنر دست به شکل فوق در آمده است.

چراغ ترمز های فشنگی مانند و زیبای این خودرو، به همراه سپر خاص و پایین آن رخی الگانسی و بسیار زیبا به آن بخشیده اند.

1_jl80704

کد ۰۸ که در پشت این خودرو مشاهده می کنید نمایانگر این است که این خودرو برای کشوری در نظر گرفته شده که صندلی راننده و در سمت راست آن قرار دارد. همچنین بر روی جلو پنجره آن نیز کدی به چشم می خورد که بیانگر آلومینیومی بودن آن و این که با دست پولیش شده است، میباشد.

چراغ های جلوی این خودرو به گفته رولزرویس پانورامیک سقف شیشه ای میباشند و ساختار آن، پیچیده ترین و بزرگترین  ساختار در بین چراغهای رولزرویس تولیده شده تا کنون میباشد.

5_jl80923

طراحی داخلی این خودرو بسیار زیبا خواهد بود و از چوب ، چرم ، آهن و ….. ساخته شده است. هنوز تصویری از درون این خودرو موجود نمی باشد اما به گفته رولزرویس ساعتی که در داخل این خودرو وجود دارد دارای باریکترین روکش Macassa است و حتی موتورش هم دست ساز و از جنس تیتانیوم میباشد.

در دو طرف خودرو دو جای لپ تاپ و تبلت قرار دارد که از جنس فیبر کربن میباشند.

کنسول وسط نیز دارای قابلیتی است که این امکان را به شما می دهد تا بطری نوشیدنی خود را با زاویه مناسب و دلخواه بر روی آن قرار دهید.

4_dsc3375

رولزرویس هنوز مشخصات فنی این خودرو را حتی اعلام نکرده است. اما می توانیم حدس بزنیم که این خودرو نیز بر روی شاسی سابق رولزرویس سوار است و پیشرانه این خودرو نیز احتمالا یکی از نمونه های ۱۲ سیلندر این کمپانی است.

رولزرویس قیمت این خودرو را نیز هنوز اعلام نکرده است اما پس از اعلام آن بلافاصله این اطلاعات را در خدمت شما عزیزان قرار خواهیم داد.

کاری از گروه بازرگانی هیرسا (کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است)